Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

21.11.2022. Онлайн-конференція "Принципи дотримання академічної доброчесності"


21 листопада 2022 року співробітники Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти долучилися до онлайн-конференції за темою "Принципи дотримання академічної доброчесності", яка присвячена забезпеченню доброчесного освітнього середовища в закладах вищої освіти. 📢 Спікерами конференції були:

🔹Максим Свисенко і Кирило Лапко – представники ГО «Українське покоління лідерів»
🔹Кирило Демченко – голова ГС «Українська студентська ліга»
🔹Єлизавета Таран – в.о. голови студентської ради #dniprotech 🎓
🔹Катерина Михайлова – голова департаменту якості освіти студентської ради #dniprotech

Під час зустрічі були обговорені такі питання як:

🟢прояви корупції в освітньому процесі та господарській діяльності ЗВО, а також шляхи їх подолання;
🟢досвід студентів щодо випадків недотримання принципів доброчесності в ЗВО;
🟢інструменти, що покликані підвищити рівень доброчесності в освітньому середовищі.

Захід було організовано за підтримки відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти на базі Центру професійного розвитку персоналу НТУ "Дніпровська політехніка.

Photo 001.jpg

Photo 002.jpg

Photo 003.jpg

Photo 004.jpg

Photo 005.jpg

Photo 006.jpg

Photo 007.jpg

Photo 008.jpg

Photo 009.jpg

Photo 010.jpg

Photo 011.jpg

Photo 012.jpg

Photo 013.jpg


18.11.2022. II Міжнародна науково-практична конференція "Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: інструменти та виклики"


17-18 листопада 2022 року співробітниця відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Юлія Тюря прийняла участь у II Міжнародній науково-практичній конференції "Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: інструменти та виклики". Мета конференції полягала у зібранні разом лідерів у галузі забезпечення якості освіти з країн Європи. Напрями роботи конференції полягали у наступному:

1. Забезпечення якості освіти при перезарахуванні результатів навчання, здобутих шляхом неформальної або інформальної освіти.

2. Впровадження мікрокваліфікацій як інструменту, що забезпечує гнучкість освітньої та професійної траєкторії.

3. Інтернаціоналізація як інструмент реалізації політики ЗВО у забезпеченні якості освіти.

4. Роль опитувань у прийнятті інституційних рішень ЗВО щодо забезпечення якості освіти.

5. Нормативне регулювання. Розроблення освітніх стандартів на компетентнісній основі як базовий інструмент забезпечення якості вищої освіти.

Photo 001.jpg

Photo 002.jpg

Photo 003.jpg

Photo 004.jpg

Photo 005.jpg


07.11.2022. Друга хвиля опитування українських науковців в часи війни

Директорат науки та інновацій Міністерства освіти і науки України пропонує науковцям закладів вищої освіти та наукових установ, що належать до сфери управління МОН, в рамках проєкту UAScience.Reload долучитися до другої хвилі опитування українських науковців в часи війни https://uasciencereload.limesurvey.net/973914.

Проєкт UAScience.Reload передбачає розробку рекомендацій для державних органів, наукових установ, закладів вищої освіти, інших організацій в Україні і за кордоном, міжнародних інституцій для підтримки української науки.

Зокрема, перша хвиля опитування охопила понад 2000 вчених, а його результати дозволили встановити основні потреби науковців та відобразити реальну ситуацію, яка виникла в перші місяці війни. Отримані дані стали підґрунтям для формування запитів про створення програм допомоги українським науковцям, інформація отримала розголос на тематичних конференціях, у пресі, знайшла відображення у наукових дослідженнях.

Опитування українських науковців.png


28.10.2022. Перша міжнародна конференція "Відкрита наука та інновації в Україні" 2022


27-28 жовтня 2022 року співробітниця Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Юлія Тюря прийняла участь у першій міжнародній конференції "Відкрита наука та інновації в Україні".

OSICU2022 – це міжнародна наукова конференція з відкритої науки та інновацій в Україні (приурочена до міжнародного тижня відкритого доступу), яка відбулася під егідою Міністерства освіти та науки України та за участю національних, міжнародних організацій, асоціацій та інших спонсорів. В конференції взяли участь провідні експерти з багатьох країн світу, які поділилися своїм досвідом, а також обговорили шляхи імплементації найкращих практик відкритої науки та інновацій в Україні. Захід передбачав доповіді відомих міжнародних фахівців та експертів. Конференція була приурочена до міжнародного Тижня відкритого доступу.

OSICU2022 – це майданчик для обміну досвідом для науковців, керівників та співробітників наукових бібліотек, менеджерів з управління інституційними репозитаріями, керівників та відповідальних виконавців науково-дослідних проєктів, співробітників у галузі ІТ, видавців наукових журналів, розробників науково-інформаційних платформ та систем, аспірантів та молодих вчених, проєктних менеджерів, співорганізаторів стартапів, голів та членів бібліотечних асоціацій, науковців, які працюють над розробкою досліджень, що пов’язані зі штучним інтелектом.

Photo 001.jpg

Photo 002.jpg

Photo 003.jpg


26.10.2022. Результати вебінару "Організація онлайн-навчання закладами вищої освіти"

26 жовтня 2022 року співробітники Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти прийняли участь у вебінарі "Організація онлайн-навчання закладами вищої освіти". На вебінарі були обговорені особливості функціонування Open University, принципи організації якісного онлайн-навчання, основи навчального дизайну та організація онлайн-оцінювань. Вебінар був дуже інформативним та насиченим цікавою та корисною інформацією.

Photo 001.png

Photo 002.png

Photo 003.png

Photo 004.png

Photo 005.png

Photo 006.png

Photo 007.png

Photo 008.png

Photo 009.png

Photo 010.png

Photo 011.png

Photo 012.png


24.10.2022. Вебінар "Організація онлайн-навчання закладами вищої освіти"

Шановні друзі! Міністерство освіти і науки України дійшло домовленостей із закладом вищої освіти Великобританії The Open University щодо організації спеціалізованого вебінару для України «Організація онлайн-навчання закладами вищої освіти». Захід відбудеться 26 жовтня 2022 року о 12:00-14:00 на комунікаційній платформі Zoom за покликанням https://bit.ly/3EFqi5M.

The Open University - це світовий лідер дистанційної освіти з 50-річним досвідом та найбільший університет Великобританії, в якому навчається понад 200 тис. студентів. Під час вебінару Ви дізнаєтеся про:

• особливості функціонування Open University;

• принципи організації якісного онлайн-навчання;

• основи навчального дизайну;

• організацію онлайн-оцінювань.


Вебінар проводиться англійською мовою. Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися.

63565976b1cf0664621333.jpg


06.10.2022. Академічний курс "Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель"


Шановні друзі! Запрошуємо вас долучитися до курсу "Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель". Даний курс насичений корисною інформацією та буде дуже цікавим здобувачам освіти усіх рівнів. Пропонуємо вам зареєструватися та отримати нові та корисні знання!

Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах багатовимірна імерсивна модель.png


04.10.2022. Форум академічної доброчесності


04 жовтня 2022 року співробітники відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти долучилися до форуму академічної доброчесності. На форумі основною темою обговорення була проблема академічної доброчесності у вищій освіті в умовах кризи. Спікери розповідали про те, як підтримувати академічну доброчесність у кризові часи та про методи, які можуть ефективно вплинути на її розвиток. Форум був проведений командою Unicheck Україна та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Photo 001.png

Photo 002.png

Photo 003.png

Photo 004.png

Photo 005.png

Photo 006.png

Photo 007.png

Photo 008.png

Photo 009.png

Photo 010.png

Photo 011.png

Photo 012.png


04.10.2022. Грамота від Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації


Маємо гарну новину! Начальник відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Олена Яворська отримала грамоту від Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, високий рівень професіоналізму з підготовки кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну діяльність у навчанні і вихованні студентської молоді та з нагоди відзначення Дня працівника освіти. Вітаємо!

Грамота (Яворская О.О.).jpg


30.09.2022. Сертифікати за участь у тренінгу "Сталий розвиток підприємств на основі ефективної практики використання чинних норм законодавства"


Співробітники відділу ВЗЯВО за участь у тренінгу "Сталий розвиток підприємств на основі ефективної практики використання чинних норм законодавства" отримали сертифікати, які підтверджують здобуття базових знань та компетенцій у сфері застосування трудового законодавства під час воєнного стану, оцінки корупційних ризиків у державній установі, напрямів розвитку державної служби в умовах воєнного стану та розвитку у цивільного населення навичок мінної безпеки в умовах воєнного часу задля забезпечення сталого розвитку підприємств, організацій та установ.

Сталий розвиток підприємств на основі ефективної практики використання чинних норм законодавства (Яворська О.О.).jpg

Сталий розвиток підприємств на основі ефективної практики використання чинних норм законодавства (Тюря Ю.І.).jpg

Сталий розвиток підприємств на основі ефективної практики використання чинних норм законодавства (Замковий М.Ю.).png

Сталий розвиток підприємств на основі ефективної практики використання чинних норм законодавства (Кравченко Т.В.).png

Сталий розвиток підприємств на основі ефективної практики використання чинних норм законодавства (Чеберячко С.І.).jpg


29.09.2022. Тренінг "Сталий розвиток підприємств на основі ефективної практики використання чинних норм законодавства"


28-29 вересня 2022 року Центр професійного розвитку персоналу НТУ "Дніпровська політехніка" провів тренінг за темою "Сталий розвиток підприємств на основі ефективної практики використання чинних норм законодавства" за участі представників ГУ Держпраці в Дніпропетровській областідо якого долучилися співробітники відділу ВЗЯВО. Тренінг був проведений з метою виконання вимог статті 8 Закону України "Про державну службу" та Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій та заступників посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Спікерами тренінгу були:

- Липовська Н.А. - доктор наук з державного управління, професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування.

- Чеберячко Ю.І. - доктор технічних наук, професор кафедри охорони праці та цивільної безпеки.

- Виприцький А.О. - кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного, господарського та екологічного права, уповноважений з питань корупції НТУ "Дніпровська політехніка".

- Біланинець І.Д. - заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці.

Основними темами тренінгу були:

- особливості розвитку державної служби в умовах викликів воєнного часу;

- мінна безпека, правила, які повинен знати кожен;

- оцінка корупційних ризиків у державній установі;

- особливості застосування трудового законодавства під час воєнного стану.

Photo001.png

Photo002.png

Photo003.png

Photo004.png

Photo005.png

Photo006.png

Photo007.png

Photo008.jpg

Photo009.jpg

Photo010.jpg


23.09.2022. Презентація Інструментарію для дослідження академічної доброчесності та якості освіти у ЗВО


23 вересня 2022 року співробітники відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти прийняли участь у презентації Інструментарію для дослідження академічної доброчесності та якості освіти у ЗВО. На презентації було представлено:

 • Анкету самооцінювання ЗВО;
 • Анкети для студентів та викладачів з супутніми інструкціями з їх використання;
 • Інструкцію з організації та проведення фокус-групових дискусій;
 • Матрицю-світлофор; 
 • Поради з написання звіту за результатами проведеного дослідження.

 

Інструментарій дозволяє провести комплексний внутрішній інституційний аналіз, визначити сильні сторони у роботі ЗВО, а також сфери, які потрібно підсилити.

Інструментарій показав свою результативність серед 60-ти університетів учасників проєкту Academic IQ та апробований для вільного використання в усіх ЗВО України.

 Над матеріалами працювали Ольга Бершадська, Єгор Стадний, Тетяна Жерьобкіна, а також команда проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти». Презентація була дуже інформативною та корисною для співробітників, зокрема у галузі соціологічних досліджень.


Photo 001.jpg

Photo 002.jpg

Photo 003.jpg

Photo 004.jpg

Photo 005.jpg

Photo 006.jpg

Photo007.jpg

Photo008.jpg

Photo009.jpg

Photo010.jpg

 


12.09.2022. Здобуття сертифікатів внутрішнього аудитора інтегрованих систем менеджменту


09 вересня 2022 року ректор НТУ "Дніпровська політехніка" Олександр Азюковський та начальник навчально-методичного відділу Юлія Заболотна пройшли курси внутрішніх аудиторів та здобули кваліфікацію “Внутрішній аудитор інтегрованих систем менеджменту” відповідно до вимог стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та положень ISO 19011:2018 на безстроковий термін. Вітаємо!

Олександр Азюковський - Внутрішній аудитор інтегрованих систем менеджменту.JPG

Юлія Заболотна - Внутрішній аудитор інтегрованих систем менеджменту.JPG


05.09.2022. Результати опитування щодо готовності до можливих форматів організації роботи в 2022-2023 навчальному році


Державною службою якості України в період з 05.08.2022 до 15.08.2022 було проведено анонімне онлайн-опитування педагогічних, науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів фахової передвищої, вищої освіти щодо готовності до можливих форматів організації роботи в 2022-2023 навчальному році. В анкетуванні взяли участь близько 24 тисяч респондентів з 56 закладів фахової передвищої та 46 закладів вищої освіти: 19358 здобувачів фахової передвищої та вищої освіти та 4552 педагогічних, науково-педагогічних працівників. За результатами узагальнення вивчено думку учасників опитування про можливі формати організації освітнього процесу в 2022-2023 навчальному році в умовах продовження воєнних (бойових) дій, визначено перспективи та проблемні питання надання освітніх послуг в період воєнного стану.


     Відділ внутрішнього забезпечення якості вищої освіти сумісно з Державною службою якості України дякує усім, хто долучився до опитування та повідомляє, що інформаційно-аналітичні матеріали за результатами згаданого дослідження оприлюднено на офіційному вебсайті Служби та надіслано для інформування Міністерству освіти і науки України.


02.08.2022. Лекція: Кібербезпека та штучний інтелект


02 серпня 2022 року співробітники відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти прийняли участь у онлайн-лекції "Кібербезпека та штучний інтелект". Протягом лекції були обговорені такі елементи:

- ENISA – європейські стандарти кібербезпеки. Рекомендації щодо стійкої інфраструктури. Проблема 5G;

- Фінляндія – інфракстуктурне вирішення транспортних проблем;

- стандарти ISO 27000;

- взаємодія штучного інтелекту – кібербезпека. Роль моделювання даних у кібер атаках. Виявлення DDoS-атак. Машинне навчання в кібербезпеці.

Організаторами заходу виступають наступні структурні підрозділи НТУ "ДП":

- Центр українсько-польської співпраці;

Міжгалузевий інститут безперервної освіти;

- Науково-дослідна частина;

- Рада молодих вчених.

Лекцію провів професор Краківської політехніки Яцек Лесков.

Photo 001.png

Photo 002.png

Photo 003.png

Photo 004.png

Photo 005.png

Photo 006.png23.07.2022. Сертифікат з тренінгу «Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи»


Вітаємо начальника відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Олену Яворську з отриманням сертифікату, що засвідчує успішне проходження тренінгу «Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи». Нагадаємо, що з 14 по 16 червня відбувся тренінг «Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи». Протягом тренінгу були обговорені такі питання як:

 • Аналіз нормативної бази ЗВО в частині забезпечення академічної доброчесності.
 • Критерії оцінювання системи забезпечення академічної доброчесності під час акредитаційної експертизи.
 • Академічна доброчесність у звітах самооцінювання та звітах експертної групи - кейси.

Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти кейми акредитаційної експертизи.jpg


27.06.2022. Проєкт "Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти"

Вітаємо наших колег - Миколу Трегуба, Ірину Удовик та Юлію Тюрю із заверешенням участі у проєкті "Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти"! Нагадаємо, що даний проєкт був створений з метою об’єднати професійну спільноту освітян середньої та вищої освіти для обміну досвідом та співпраці задля підтримки академічної доброчесності та якості освіти. Проєкт упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Результатом діяльності проєкту Academic IQ, співпраці українських та міжнародних експертів є розвиток освітянського середовища задля відповідального запровадження норм академічної доброчесності та посилення спроможностей освітньої системи України на засадах і принципах академічної доброчесності та якості.

Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти. Сертифікат.jpg


20.06.2022. Подяка від департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради


Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради висловлює подяку начальнику відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Олені Яворській за плідну співпрацю та високий професіоналізм в організації навчально-методичної роботи з підвищення рівня професійного розвитку освітян міста Дніпра під час інноваційного методичного марафону "Шлях до педагогічної майстерності". Вітаємо!

Подяка.JPG


16.06.2022. Тренінг «Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи»


З 14 по 16 червня відбувся тренінг «Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи», до якого долучилася співробітниця відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Юлія Тюря. Тренінг відбувався протягом 3-х днів.


День 1: Аналіз нормативної бази ЗВО в частині забезпечення академічної доброчесності.

День 2: Критерії оцінювання системи забезпечення академічної доброчесності під час акредитаційної експертизи.

День 3: Академічна доброчесність у звітах самооцінювання та звітах експертної групи - кейси.

Photo001.png

Photo002.jpg

Photo003.png

Photo004.png

Photo005.png


16.06.2022. Проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”


16 червня 2022 року співробітниця відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Юлія Тюря прийняла участь у проєкті "Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти", мета якого - об’єднати професійну спільноту освітян середньої та вищої освіти для обміну досвідом та співпраці задля підтримки академічної доброчесності та якості освіти. Проєкт упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Результатом діяльності проєкту Academic IQ, співпраці українських та міжнародних експертів стане розвиток освітянського середовища задля відповідального запровадження норм академічної доброчесності та посилення спроможностей освітньої системи України на засадах і принципах академічної доброчесності та якості.

Photo001.jpg

Photo002.jpg

Photo003.jpg

Photo004.jpg


07.06.2022. Круглий стіл "Діджиталізація в університеті"


07 червня 2022 року співробітники відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти прийняли участь у круглому столі за темою "Діджиталізація в університеті". На круглому столі були обговорені актуальні питання цифрової трансформації університету. Під час круглого столу були обговорені наступні важливі теми:


- Освітня діяльність в умовах війни: досвід українського університету;
Доповідач: Микола Трегуб - проректор з перспективного розвитку НТУ "Дніпровська політехніка".

- Процеси цифрового переходу університету на основі шведського досвіду;
Доповідач: Хоакім Нейдебю - IT-директор (університет Лінчепінгу, Швеція).

- Онлайн-викладання та навчання: обмін найкращими практиками інноваційного викладання та реалізації стратегій діджиталізації Тартуського університету;
Доповідач: Анна Бейтане - менеджер проєктів онлайн-навчання Інституту політичних досліджень Йохана Скайта Тартуського університету (Естонія).

- Цифрові інструменти для університетів: інформаційна статистична панель Тартуського університету та інструменти grant funding matching.
Доповідач: Міхкель Солвак - доцент кафедри технологічних досліджень, Інституту політичних досліджень Йохана Скайта Тартуського університету (Естонія).

Круглий стіл організовано в межах проєкту: "EMDIAC: Підтримка діджиталізації в університеті: міжнародне співробітництво для вирощування потенціалу та інновацій".

Photo001.png

Photo002.png

Photo003.png

Photo004.png

Photo005.png

Photo006.png

Photo007.png

Photo008.png

Photo009.png

Photo010.jpg

Photo011.jpg


25.05.2022. Семінар "Інституційна культура академічної доброчесності: національний досвід та кращі практики Європейського союзу"

25 травня 2022 року співробітники відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти прийняли участь в онлайн-семінарі "Інституційна культура академічної доброчесності: національний досвід та кращі практики Європейського союзу". На семінарі були обговорені такі важливі та тематичні питання як інституційне забезпечення академічної доброчесності, роль учасників освітнього і наукового процесів у забезпеченні академічної доброчесності та педагогічні інновації в забезпеченні академічної доброчесності. Спікерами онлайн-семінару були:

 • Артем Артюхов, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету, Міжнародний інженер-педагог (ENG PAED IGIP);
 • Юрій Волк, керівник Лабораторії дослідження академічної доброчесності Сумського державного університету.

Круглий стіл проводився в рамках проєкту ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH-101048055 – «AICE - With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe».

Семінар1.png

Семінар2.png

Семінар3.png

Семінар4.jpg

Семінар5.jpg

Семінар6.jpg

Семінар7.jpg

Семінар8.jpg

Семінар9.jpg


24.05.2022. Міжнародний онлайн-форум від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Забезпечення якості вищої освіти України в умовах війни»


24 травня 2022 року співробітники Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти прийняли участь в Міжнародному онлайн-форумі від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Забезпечення якості вищої освіти України в умовах війни». Під час заходу ректори провідних ЗВО України ознайомили світову спільноту із діяльністю своїх університетів в аспекті забезпечення якості вищої освіти під час повномасштабного вторгнення РФ. Форум організувало Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні в межах проєкту «Сприяння підходам, заснованим на верховенстві права та правах людини, в системі вищої освіти» та у співпраці з Комітетом ВР з питань освіти, науки та інновацій, Міністерством освіти і науки України. Протягом онлайн-форуму були виступи представників E4 (ENQA, ESU, EUA, EURASHE), міжнародних мереж забезпечення якості вищої освіти, очільників Комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки, а також відбулася презентація проєкту Національного плану дій зовнішнього забезпечення якості вищої освіти України на період 2022-2023 рр.

Photo001.jpg

Photo002.jpg

Photo003.jpg

Photo004.jpg

Photo005.jpg

Photo006.jpg

Photo007.jpg

Photo008.jpg

Photo009.jpg

Photo010.jpg


18.04.2022. Онлайн подія «Письмо та доброчесність під час війни»

18 квітня 2022 року співробітниця Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Юлія Тюря прийняла участь в онлайн-події «Письмо та доброчесність під час війни», яку організувала Бібліотека Українського католицького університету спільно з Факультетом наук про здоров'я УКУ. На події були обговорені наступні питання:  

- як зараз писати курсову, дипломну чи іншу кваліфікаційну роботу;

- зміни у написанні, захисті дипломної роботи;

- методи, якими можна допомогти собі, коли важко зібратись із думками, налаштуватись;

- натхнення та переконання;

- захист ментального здоров’я в цей складний час. Організація процесу написання роботи під час війни.   

Спікери:  

- Анастасія Широка – Доцентка кафедри психології та психотерапії УКУ.
Данило Судин – Доцент кафедри соціології УКУ.

Письмо та доброчесність під час війни.jpg


18.04.2022. Щорічний моніторинг "Освітній процес очима студента"

18 квітня 2022 року Відділ внутрішнього забезпечення якості вищої освіти розпочав щорічний моніторинг методом опитування за темою "Освітній процес очима студента". Дане опитування зосереджується на думках та поглядах студентів 1-го та 4-го курсів НТУ "Дніпровська політехніка". Проте, в цьому році контекст питань моніторингу зосереджується в умовах воєнного стану. Питання даного моніторингу націлені на визначення факторів вибору нашого університету, задоволеності якістю освіти та умов під час воєнного стану. Зокрема, однією із задач моніторингу є фіксація та порівняння відповідей студентів 1-го та 4-го курсів між собою задля подальшого звставлення та аналізу.

Survey 18.04.png


14.04.2022. Курс для освітян із міжнародного гуманітарного права

14 квітня 2022 року співробітниця відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Юлія Тюря прийняла участь у курсі для освітян із міжнародного гуманітарного права. Даний курс був створений Міністерством освіти і науки України спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Метою курсу є підвищення фахового професійного та методичного рівня педагогів щодо розуміння головних положень МГП задля ідентифікації та фіксації порушень в умовах російсько-української війни, а також роз’яснення учнівству та широким верствам населення питань, пов’язаних із порушенням норм МГП у російсько-українській війні. На курсі були розглянуті:


- основні положення міжнародного гуманітарного права;
- захист цивільних осіб у період збройного конфлікту;
- гуманітарні організації, що надають допомогу у період збройного конфлікту та під час надзвичайних ситуацій;
- емблеми і знаки розрізнення, які використовуються у період збройного конфлікту;
- відповідальність за порушення норм міжнародного гуманітарного права.

Курс для освітян із міжнародного гуманітарного права.jpg

Курс для освітян із міжнародного гуманітарного права 2.jpg

Курс для освітян із міжнародного гуманітарного права 3.jpg


24.03.2022. Опитування здобувачів вищої освіти 4-го курсу бакалаврату стосовно можливості завершення 2021-2022 навчального року

24 березня 2022 року Відділ внутрішнього забезпечення якості вищої освіти розпочав опитування здобувачів вищої освіти 4-го курсу бакалаврату НТУ "Дніпровська політехніка" щодо можливості завершення 2021-2022 навчального року. Опитування передбачає питання, що стосуються можливості студентів бути присутніми на атестаційному екзамені, захисті кваліфікаційної роботи тощо.

Survey 24.03.png


16.03.2022. Опитування науково-педагогічних працівників стосовно їх стану під час війни

16 березня 2022 року Відділ внутрішнього забезпечення якості вищої освіти розпочав опитування науково-педагогічних працівників НТУ "Дніпровська політехніка" щодо їх стану під час війни. Опитування передбачає питання, що стосуються матеріального та психологічного стану науково-педагогічних працівників нашого університету, організація та продовження освітнього процесу під час війни та поглядів щодо подальшої організації освітнього процесу синхронно/асинхронно та вступної кампанії 2022.

Opinion2.png


16.03.2022. Опитування здобувачів вищої освіти стосовно їх стану під час війни

16 березня 2022 року Відділ внутрішнього забезпечення якості вищої освіти розпочав опитування здобувачів вищої освіти НТУ "Дніпровська політехніка" щодо їх стану під час війни. Опитування передбачає питання, що стосуються матеріального та психологічного стану наших студентів, продовження освітнього процесу під час війни та поглядів щодо подальшої організації освітнього процесу синхронно/асинхронно та вступної кампанії в магістратуру.

Opinion.png


23.02.2022. Вебінар "Академічна доброчесність і санкційна політика: досвід Університету Арканзасу".


23 лютого 2022 року співробітниця відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Юлія Тюря прийняла участь у вебінарі "Академічна доброчесність і санкційна політика: досвід Університету Арканзасу". Під час цієї вебінару  було розглянуто унікальний підхід вирішення питань, пов’язаних з академічною доброчесністю, що почав впроваджуватися в Університеті Арканзасу (Фейетвілл, США) з 2012 року. Особливу увагу було звернено на централізований підхід до впровадження санкцій, який значно посприяв підвищенню рівня залученості студентів та викладачів до вирішення питань академічної доброчесності. Спікери розказали про фактори, які значно вплинули на започаткування, розвиток, оцінку, успіхи та виклики цього підходу. Також, доповідачі поділилися уроками, які вони винесли із власного досвіду впровадження політик академічної доброчесності. Ці висновки та поради можуть допомогти іншим інституціями під час пошуку рішень та розробки інфраструктури академічної доброчесності у їх установах. Спікерами вебінару були:
1. Кріс Брайсон, що працює виконавчим директором Офісу академічних ініціатив  та доброчесності Університету Арканзасу з 2018 року.  Пан Брайсон має більше чотирнадцяти років досвіду як адміністратор у галузі вищої освіти. Перед тим, як приступити на теперішню посаду, Кріс Брайсон працював в офісі зі слухання справ в Університеті Арканзасу та Університеті Колорадо, беручи участь у розгляді кейсів, пов’язаних із широким спектром порушень, в тому числі академічної доброчесності. Пан Брайсон є активним членом Міжнародного центру з академічної доброчесності (ICAI). Він також виступав із презентаціями  на тему академічної доброчесності для учасників Програми імені Фулбрайта та Американської асоціації коледжів та університетів.
2. Доктор Пол Кронан - професор інформаційних систем, очолює докторські програми Коледжу бізнесу імені С. Волтона (Walton College of Business) Університету Арканзас. Пол Кронан отримав ступінь доктора в Технологічному університеті Луїзіани. У минулому, доктор Кронан працював співдиректором Центру викладання та підтримки викладачів Університету, засновником та директором Центру вдосконалення Blockchain, заступником кафедри інформаційних систем. Він є активним членом Асоціації інформаційних систем, Інституту рішень наук та Асоціації обчислювальних машин. Нещодавно, Інститут рішень наук нагородив доктора Кронана нагородою «Lifetime Distinguished Educator Award» за його життєві досягнення як педагога. Його наукові публікації з’являлися у визначних журналах, зокрема у MIS Quarterly, Decision Sciences, Journal of Business Ethics, Information and Management, OMEGA The International Journal of Management Science, The Journal of Management Information Systems та інших авторитетних виданнях.

Вебінар Академічна доброчесність і санкційна політика досвід Університету Арканзасу 1.jpg

Вебінар Академічна доброчесність і санкційна політика досвід Університету Арканзасу 2.jpg

Вебінар Академічна доброчесність і санкційна політика досвід Університету Арканзасу 3.jpg


17.02.2022. Онлайн-конференція "Культура академічної доброчесності"

17 лютого 2022 року відділ внутрішнього забезпечення якості вищої освіти ініціював онлайн-конференцію "Культура академічної доброчесності", яка присвячена забезпеченню доброчесного освітнього середовища в закладах вищої освіти. Спікери онлайн-заходу Максим Свисенко і Кирило Лапко - представники Українське покоління лідерів та Кирило Демченко - голова Українська студентська ліга / Ukrainian student's league  розповіли слухачам, які сфери студентського життя мають найбільше корупційних ризиків та визначили найбільш ефективні методи антикорупційної боротьби в ЗВО. Онлайн-захід був дуже корисним та насиченим цікавою та актуальною інформацією. Під час заходу була активна дискусія та насичене емоційне спілкування. У заході прийняло участь більш, ніж 100 осіб академічної спільноти.

photo001.png

photo002.png

photo003.png

photo004.jpg

photo005.jpg


14.02.2022. Ділимося досвідом з колегами!


14 лютого 2022 року була проведена онлайн-зустріч з колегами Одеського національного університету ім. Мечникова в рамках підписаної Угоди між університетами, де НТУ "Дніпровська політехніка" поділився суттєвим досвідом щодо проведення соціологічних досліджень. Начальник відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Національного технічного університету "Дніпровська політехніка" Олена Яворська та завідувач кафедри економічної теорії та міжнародних економічних відносин Юрій Пилипенко поділилися досвідом щодо аспектів проведення соціологічних досліджень, зокрема, порядком проведення опитувань та аналізу результатів досліджень. Також було максимально інформативно розказано про соціологічні дослідження як складової академічної доброчесності, їх необхідність та виокремлено позитивні сторони. На зустрічі були присутні аспіранти, науково-педагогічні працівники та завідувачі кафедр. Надзвичайно корисний і цікавий захід сприятиме вдосконаленню проведення опитування здобувачів усіх рівнів навчання. Завжди корисним є обмін досвідом, тим паче з колегами, які, так само як і ми, переймаються можливостями вдосконалення якісного освітнього процесу навчання.

Screenshot_20220214-160254_Zoom.jpg

Screenshot_20220214-160243_Zoom.jpg

Screenshot_20220214-160346_Zoom.jpg

Screenshot_20220214-163629_Zoom.jpg


10.02.2022. Культура академічної доброчесності

Запрошуємо Вас доєднатися до онлайн-конференції "Культура академічної доброчесності", що присвячена забезпеченню доброчесного освітнього середовища в закладах вищої освіти! 💻

🎯 Мета заходу: з’ясувати, які сфери студентського життя мають найбільше корупційних ризиків, а також визначити найбільш ефективні методи антикорупційної боротьби в ЗВО.

💬 Спікери:

🔹Максим Свисенко і Кирило Лапко - представники Українське покоління лідерів

🔹Кирило Демченко - голова Українська студентська ліга / Ukrainian student's league

⏰ Де? Коли? О котрій?

17 лютого (четвер), 15:00, MS Teams.

🔗 Доєднуйтесь до конференції за посиланням: https://cutt.ly/BO1o53v


Захід організовано за підтримки відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.

Culture of academic integrity.jpg


04.02.2022. Опитування науково-педагогічних працівників щодо змішаної форми освітнього процесу під час карантинних обмежень


04 лютого 2022 року Відділ внутрішнього забезпечення якості вищої освіти розпочав опитування науково-педагогічних працівників університету щодо змішаної форми освітнього процесу під час карантинних обмежень. Опитування передбачає питання, що стосуються аспектів заміни традиційної форми навчання на змішану, властивостей, що притаманні традиційній, дистанційній та змішаній формам освітнього процесу, переваги між формами освітнього процесу та, безпосередньо, думки наших викладачів щодо оптимального змішаного формату.

Opinion.png


01.02.2022. Результати навчального модулю "Внутрішній аудитор систем управління в освітніх організаціях"

Маємо гарну новину! Співробітники Національного технічного університету "Дніпровська політехніка" начальник Навчально-методичного відділу Юлія Заболотна, начальник Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Олена Яворська, начальник служби внутрішнього аудиту Роман Згерський та методист Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Максим Замковий прийняли участь у навчальному модулі за темою "Внутрішній аудитор систем управління в освітніх організаціях", що тривав протягом 27-28 січня 2022 року. Прослухавши дводенний, цікавий та насичений корисною інформацією модуль, учасники отримали сертифікати, що підтверджують їх компетентність у рамках ДСТУ ISO 21001:2019 Освітні організації. Системи управління в освітніх організаціях. Вимоги та настанови щодо застосування (ISO 21001:2018, IDT).

Внутрішній аудитор систем управління в освітніх організаціях.png


Внутрішній аудитор систем управління в освітніх організаціях.png

Внутрішній аудитор систем управління в освітніх організаціях.jpg02.12.2021. Онлайн-розмова про доступність і якість вищої освіти

01 грудня 2021 року співробітниця Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Юлія Тюря долучилась до онлайн-розмови, що була присвячена темі доступності та якості вищої освіти. Під час онлайн-розмови були обговорені питання забезпечення рівного доступу до якісної вищої освіти, піднято питання стосовно того, чи варто змінювати кількість університетів в Україні, які зміни варто зробити, аби покращити фінансування вищої школи та яке майбутнє чекає на Національне агенство із забепечення якості вищої освіти. До онлайн-розмови був запрошений Михайло Винницький - Ph.D., Професор центру сімейного бізнесу LvBS, викладач з менеджменту управління бізнесом. Захід пройшов в рамках проєкту EDtalkUA - подкасту про освіту від інформаційного ресурсу Освіта.ua.

Photo001.jpg

Photo002.pngPhoto003.png


30.11.2021. Вебінар "Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів"

30 листопада 2021 року співробітники Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти долучилися до вебінару "Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів". На вебінарі спікери ознайомили слухачів із поняттям "хижацькі видання" та які наслідки публікація у них несе для дослідників. Cпікерка Діна Вьорткіна розповіла про практики, які можна використовуввати, щоб забезпечити прозорість й ефективність перевірки наукових статей співробітників чи потенційних працівників. Учасники вебінару також отримали доступ до онлайн-ресурсів, які можуть використовувати для детального аналізу хижацьких видань та підвищення рівня обізнаності серед науковців, адміністраторів та студентів.

photo001.jpg

photo002.jpg

photo003.jpg

photo004.jpg

photo005.jpg

photo006.jpg

photo007.jpg


19.11.2021. Круглий стіл "Як толерантність працює у медіації та у роботі з соціальними конфліктами". "Толерантність - мода чи інструмент у роботі з конфліктами?"

19 листопада 2021 року співробітники Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти взяли участь у круглому столі за темами "Як толерантність працює у медіації та у роботі з соціальними конфліктами". "Толерантність - мода чи інструмент у роботі з конфліктами?". У круглому столі були обговорені питання взаємодії толерантності з медіацією та соціальними конфліктами. Доповідачі розповіли про толерантність як один з інструментів роботи з конфліктами та акцентували увагу на її невід`ємності.

photo001.jpg

photo002.jpg


18.11.2021. II Всеукраїнська науково-практична конференція Гуманітарно-педагогічна освіта: здобутки, проблеми, перспективи

18 листопада 2021 року відбулася II всеукраїнська міжнародна науково-практична конференція “Гуманітарно-педагогічна освіта: здобутки, проблеми, перспективи”. Ректор НТУ “Дніпровська політехніка” Олександр Азюковський та начальник Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Олена Яворська виступили з доповіддю за темою “Особливості освітнього процесу під час дистанційної форми навчання в Національному технічному університеті “Дніпровська політехніка”. Спікери розповіли про переваги та перспективи дистанційного освітнього процесу, наголосили на можливостях платформи Microsoft Office 365 та зазначили окремі особливості освітнього процесу під час дистанційної форми навчання.

photo001.jpg

photo002.jpg

photo003.jpg


18.11.2021. Міжнародна науково-практична конференція Дуальна форма здобуття освіти: успіхи та проблеми другого року запровадження пілотного проекту у закладах вищої та фахової передвищої освіти України

18 листопада 2021 року начальник Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Олена Яворська прийняла участь у міжнародній науково-практичній конференції “Дуальна форма здобуття освіти: успіхи та проблеми другого року запровадження пілотного проекту у закладах вищої та фахової передвищої освіти України”. На конференції були обговорені актуальні проблеми та перешкоди дуальної форми здобуття освіти. Були визначені чинники та аспекти впровадження даного проекту у закладах вищої та фахової освіти. Також, на конференції особлива увага приділялась тенденціям та перспективам розвитку дуальної форми здобуття освіти в українському освітньому середовищі.

photo001.jpg

photo002.jpg

photo003.jpg


17.11.2021. Конкурс "Cтудент - основа якості освіти"

Шановні студенти, для Вас є цікава новина! До дня студента 17 листопада 2021 року Відділ внутрішнього забезпечення якості вищої освіти оголошує конкурс “Студент – основа якості освіти”. Мета конкурсу полягає у тому, щоб дізнатися, як, на Ваш погляд, має виглядати якісний освітній процес в університеті. Свої ідеї надсилайте Максиму Замковому на електронну пошту Zamkovyi.M.Y@nmu.one. Приймайте участь у нашому конкурсі та вигравайте цінні призи: сертифікати на отримання продукції з  символікою НТУ “Дніпровська політехніка” та солодкі призи до Дня Святого Миколая. Пріоритет віддаватиметься пропозиціям, що будуть подані у креативному вигляді. Переможців визначатиме конкурсна комісія. Конкурс триватиме до 17 грудня 2021 року. Залучайтесь до покращення освітнього процесу разом із командою НТУ «Дніпровська політехніка»!

photo001.jpg

16.11.2021. Вебінар "Конфлікти: розпізнавання і вирішення. Як поводитись?"


16 листопада 2021 року начальник Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Олена Яворська долучилась до вебінару "Конфлікти: розпізнавання і вирішення. Як поводитись?", який був проведений Центром професійного розвитку персоналу НТУ "Дніпровська політехніка". На вебінарі було обговорено явище конфліктів як деструктивного чинника. Доповідач навчила слухачів методам уникнення конфліктів та конфліктних ситуацій, розповіла про способи розв`язання конфліктів та проінформувала щодо основних правил їх попередження. Даний вебінар був дуже цікавим та корисним, оскільки отримані знання для співробітників університету можуть стати в нагоді у їх професійній діяльності.

photo001.jpg


photo002.jpg

photo003.jpg

photo004.jpg

photo005.jpg

photo006.jpg

photo007.jpg

photo008.jpg


12.11.2021. Онлайн-форум з питань системного менеджменту

12.11.2021 року співробітники Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти долучилися до онлайн-форуму з питань системного менеджменту, що проводиться в рамках Європейського тижня якості. Фахівці з України, Австралії та Польщі доповідали про те, як повинні розвиватися системи менеджменту в організаціях, щоб дозволяти їм відповідати на нові виклики і долати нові рубежі.

Photo001.png

Photo002.png

photo003.jpg

photo004.jpg

photo005.jpg

photo006.jpg

photo007.jpg

photo008.png

photo009.jpg


11.11.2021. НТУ "Дніпровська політехніка" пройшов наглядовий аудит!

Маємо гарну новину! За результатами наглядового аудиту, що був проведений у НТУ "Дніпровська політехніка", встановлено, що система управління якістю відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 "Системи управління якістю. Вимоги" (ISO 9001:2015, IDT), дія сертифікату на систему управління якістю № UA.8O073.QMS.286-19 від 26.06.2019 року була успішно підтверджена та подовжена до 25.06.2022 року!

Рішення.jpg


04.11.2021. Онлайн-подія "Презентація результатів опитування студентів щодо випадків дискримінації за ознакою статі у закладах вищої освіти"


04 листопада 2021 року співробітники Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти долучились та прийняли участь в онлайн-заході "Презентація результатів опитування студентів щодо випадків дискримінації за ознакою статі у закладах вищої освіти". Під час онлайн-події були презентовані результати комунікаційної кампанії та результати опитування студентства щодо випадків дискримінації за ознакою статі та сексизму в закладах вищої освіти. Під час дискусії учасники обговорювали різні шляхи розв`язання проблеми та історії успіху.

Event1.png

Event2.png
Event3.png
Event4.png

Event5.png


25.10.2021. Наші співробітники - аудитори!

Цікава новина! Маємо власних аудиторів! 20-22 жовтня 2021 року співробітники НТУ “Дніпровська політехніка” – перший проректор Павличенко Артем, голова Ради із забезпечення якості освітньої діяльності Удовик Ірина, завідувач кафедри електротехніки Ципленков Дмитро, доцент кафедри електроприводу Лисенко Олександра та методист Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Замковий Максим пройшли підготовку та здобули кваліфікацію “Внутрішній аудитор інтегрованих систем менеджменту” відповідно до вимог стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та положень ISO 19011:2018. Вітаємо наших співробітників!

Certificate1.png

 Certificate2.png
Certificate3.png

Certificate4.png

Certificate5.png


21.10.2021. Лекція-дискусія "Що робити з замовними роботами?"

21 жовтня 2021 року співробітники Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти долучились до лекції-дискусії за темою "Що робити з замовними роботами?". На он-лайн лекції Вероніка Краснічан розповідала про поняття замовних робіт, їхні різновиди, а також про проведені міжнародні опитування студентів стосовно досвіду замовлення робіт та результати цих опитувань. Також на лекції-дискусії були обговорені потенційні причини того, чому студенти вдаються до замовлення навчальних та дипломних робіт, які наслідки несуть ці недоброчесні практики та як виявляти та запобігати замовними роботам.

photo1.jpg

photo2.jpg
photo3.jpg
photo4.jpg


20.10.2021. Вебінар "Система академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс"

20 жовтня 2021 року співробітники Відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти долучились до вебінару за темою "Система академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс". На вебінарі Маріан Ендербер та Кріста Лусіей поділилися досвідом розбудови системи академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс. Були розглянуті практики проведення кампаній боротьби з замовними роботами на кампусі університету, практики орієнтації з питань академічної доброчесності для викладачів, що лише починають роботу в Університеті Томсон Ріверс.
photo6

photo1

photo2

photo4
photo5

photo6.png


15.10.2021. Тренінг для гарантів освітніх програм та науково-педагогічних працівників

З 18 по 21 жовтня в НТУ "Дніпровська політехніка" відбудеться тренінг для гарантів освітніх програм та науково-педагогічних працівників за темою "Опитування учасників освітнього процесу як ефективний інструмент внутрішнього забезпечення якості освіти". На тренінгу доповідатимуть: Олена Яворська - начальник відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти НТУ "Дніпровська політехніка", Лариса Колісник - соціолог, завідувач аспірантури і докторантури НТУ "Дніпровська політехніка" та Максим Замковий - методист відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти НТУ "Дніпровська політехніка". На тренінгу спікери будуть розповідати про:
 • вивчення громадської думки учасників освітнього процесу щодо стану та якості надання освітніх послуг;
 • забезпечення зворотнього зв'язку від усіх учасників освітнього процесу, як складової академічної доброчесності;
 • соціологічний супровід освітніх програм та третього освітньо-наукового рівня;
 • соціологічні дослідження в університеті: особливості, аспекти та необхідніть;
 • організацію соціологічного моніторингу щодо оцінки якості освітньої програми;
 • організацію та проведення досліджень, їх специфіку, етапи, аналіз.

 anons-training.jpg


27.09.2021. Вебінар "Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності"

27.09.2021 року співробітники ВВЗЯВО, начальник відділу Яворська О.О. та методисти Тюря Ю.І., Кравченко Т.В. та Замковий М.Ю. прийняли участь у вебінарі "Спартанці науки: інтеграція академічної доброчесності", де був обговорений досвід Університету штату Мічиган та Темпльського університету щодо створення унікальних моделей системи академічної доброчесності та оцінювання. Також учасниками вебінару була обговорена практика створення курсів з академічної доброчесності для студентів.
1.png
2.png
photo_2021-09-27_22-28-51 (2).jpg
photo_2021-09-27_22-28-51.jpg
photo_2021-09-27_22-28-51 (3).jpg
photo_2021-09-27_20-32-18 (2).jpg
photo_2021-09-27_20-32-18.jpg
photo_2021-09-27_20-32-19 (2).jpg

23.09.2021. Epson Business Breakfast 2021!

23.09.2021 року представники НТУ Дніпровська політехніка, завідувачка кафедри ПЗКС Удовик І.М., начальник відділу ВЗЯВО Яворська О.О. та начальник відділу НМВ Заболотна Ю.А. відвідали захід Epson Business Breakfast 2021, де були презентовані найсучасніші рішення Epson для освітнього сектору.

photo_2021-09-23_13-25-40 (2).jpg

photo_2021-09-23_13-25-40 (3).jpg

photo_2021-09-23_13-25-41.jpg

photo_2021-09-23_13-25-39 (3).jpg

photo_2021-09-23_13-25-39.jpg

photo_2021-09-23_13-25-39 (2).jpg,
© 2006-2022 Інформація про сайт