Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Вас вітає ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ
Національного Технічного Університету "ДНІПРОВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"

   Первинна профспілкова організація Національного гірничого університету об’єднує студентів, аспірантів та співробітників університету. Вступ до профспілки проводиться на добровільних засадах, без будь-якого обмеження через національність, расову приналежність, стать, партійність або релігiйнi переконання. 
   ППО НГУ є членом Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.   

Профспілкова організація побудована відповідно до виробничої структури університету: профспілкові бюро факультетів (інститутів), підрозділів господарської частини і управління; профспілкові групи кафедр, відділів, профспілкові студентські групи. Сьогодні в структурі вузу 9 профбюро, 468 профгруп, які об'єднують близько 9 тисяч членів профспілки. Роботою профспілкової організації керує профспілковий комітет, що обирається вищим керівним органом профорганізації університету – конференцією.

Основний напрямок роботи профкому і його структурних підрозділів – представництво, здійснення і захист трудових, соціально-економічних прав і інтересів співробітників і студентів – членів профспілки. У сфері уваги профкому питання заробітної плати, організація оздоровлення, дозвілля, побуту співробітників, студентів і членів їхніх родин, питання забезпечення здорових і безпечних умов праці і навчання, ін.

Реалізацією цих напрямків займаються комісії профкому.

У своїй роботі профспілковий комітет керується принципом соціального партнерства з ректоратом, керівництвом факультетів (інститутів), кафедр, інших структурних підрозділів університету.

Сьогодні університет має у своєму підпорядкуванні досить розвинуту інфраструктуру для реалізації різних соціальних програм:

- культурно-освітній центр, центр дозвілля;

- спортивний комплекс, спортклуб;

- спортивно-оздоровчий табір «Гірник»;

- комбінат студентського харчування.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт