Відбулося засідання Наглядової ради Національного гірничого університету
В НГУ підбили підсумки інноваційної діяльності і ознайомилися з перспективними планами на майбутнє
Засідання провів голова Наглядової ради генеральний директор ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» Леонід Шиман. У засіданні взяли участь члени Наглядової ради генеральний директор ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» Сергій Воронін, член Вченої ради Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Пустовойтенко, президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко, голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Галина Бєлікова, перший заступник генерального директора ПрАТ «Донецьксталь-металургійний завод» Михайло Ілляшов, директор Інституту електродинаміки НАН України, академік НАН України Олександр Кириленко.
НГУ на засіданні представляли ректор університету, академік НАН України Геннадій Півняк, перший проректор професор Петро Пілов, проректор з наукової роботи, член-кореспондент НАН України Олександр Бешта, проректор з міжнародних зв’язків професор Олександр Шашенко, проректор з фінансово-економічної роботи Анатолій Косолапов, декани низки факультетів і представники кафедр НГУ.
Учасники засідання мали можливість переглянути відеоролик про інноваційну діяльність НГУ, створений відеостудією університету «Юність». Як зазначив ректор НГУ, це відео, озвучене англійською мовою, було представлене на ІІІ зібранні Всесвітнього форуму мінерально-сировинних університетів із збалансованого розвитку, куди входять 104 передових університети, в тому числі й НГУ, і мало неабиякий успіх після перегляду в Японії, де проходив форум.
Зі звітом про результати діяльності за минулий навчальний рік та попередні п’ять років і перспективи розвитку НГУ виступив ректор Геннадій Півняк. В обговоренні звіту активну участь узяли члени Наглядової ради і запрошені керівники університетських підрозділів. Особливу увагу в обговоренні було приділено конкурентоспроможності НГУ, проблемам якості вищої освіти і збереження соціальної бази НГУ, науковим розробкам, зокрема пов’язаних з енергозбереженням тощо.