Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
22.06.2016

Історик з Національного гірничого університету візьме участь у престижному міжнародному форумі

Співробітник Народного музею історії ім. О.М. Поля Національного гірничого університету, кандидат історичних наук Світлана Зимницька візьме участь у Міжнародному науковому конгресі Американської асоціації слов’янських, східноєвропейських та євроазійських студій і Міжнародної асоціації гуманітаріїв, який відбудеться 26–28 червня 2016 р. в Українському Католицькому університеті (м. Львів).


Загальна тема Конгресу – «Образ іншого», яка передбачає розгляд образу та концепту «іншого» в історії, політиці, релігії, мистецтві, культурних і соціальних практиках, суспільному дискурсі, засобах масової інформації, а також інструментального використання і зловживання терміном «інших» у політиці, культурній і соціальній практиці; ролі етнічних, культурних, соціальних і гендерних стереотипів.

Конгрес є великою і представницькою міжнародною науковою подією, в якій візьмуть участь науковці з усього світу, зокрема із Західної Європи, Північної Америки, Нової Зеландії, Японії. Учасники Конгресу представляють як академічні наукові установи, так і університети, в яких є осередки гуманітарних студій. Серед них - Центральноєвропейський університет (Угорщина), Віденський університет (Австрія), Кембриджський і Оксфордський університети (Великобританія), Університети Альберти і Торонто (Канада), Гарвардський і Стендфордський університети (США).

У ході Конгресу буде проведено близько 150 дискусійних панелей (в т.ч. близько 450 презентацій), а також ціла низка пленарних засідань за участю більше ніж 300 відомих і молодих дослідників. Пленарні засідання будуть присвячені Україні, Білорусі, Росії, Східній Європі та Євразії, їх минулому і теперішньому.

Участь у Конгресі візьмуть історики, чиї імена відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами, серед них - Георгій Касьянов (Інститут історії України НАНУ), Наталя Яковенко (Національний університет "Києво-Могилянська академія"), Ярослав Грицак (Український католицький університет), Тетяна Таїрова-Яковлєва (Санкт-Петербурзький державний університет), Олександра Гнатюк (Польська Академія Наук), Зенон Когут, Володимир Кравченко, Френк Сисин (Університет Альберти, Канада), Пол Роберт Маґочій (Університет Торонто, Канада), Патриція Кеннеді-Грімстед (Гарвардський університет, США).

Конгрес є унікальною нагодою для представлення свого дослідницького доробку і налагодження нових наукових контактів.

Інформація про організаторів:

Американська асоціація слов’янських, східноєвропейських та євроазійських студій – це міжнародна наукова спільнота, яка була заснована у 1948 р. і зараз налічує понад 3 тис. членів з усього світу. Асоціація займається дослідженням і розповсюдженням знань про Центральну Азію, Кавказ, Росію та Східну Європу в регіональному і глобальному контекстах.

Міжнародна асоціація гуманітаріїв була заснована у 2007 р. як незалежна асоціація вчених-гуманітаріїв, насамперед, з Білорусі, Росії й України. Асоціація видає інформаційний бюлетень «The Bridge-MOCT».

Автор: Олекса ВАЛАХ

- See more at: http://dniprograd.org/2016/06/18/istorik-z-girnichogo-vizme-uchast-u-prestizhnomu-mizhnarodnomu-forumi_46788#sthash.UY3pn7ij.dpuf


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт