Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
22.11.2016

Результати проекту Erasmus+ KA1 MOSAIC

#Multuculturalism #Architecture #Youth exchanges

#Мультікультуралізм #Архітектура #Молодіжні обміни

”Відмінності не призначені для того, щоб розділити або віддалити. Ми різні саме для того, щоб усвідомити нашу потребу один в одному.”

Десмонд Туту

В той час як Європа переживає період міграції кризи, питання мультикультурності є одним з найбільш обговорюваних. Як можуть безліч культурних груп існувати в рамках одного суспільства і якого роду зміни (соціальні, поведінкові, економічні, політичні, тощо) вони приносять до нього? Це ключові аспекти питання. Ми шукаємо позитивних прикладів мультикультуралізму, але насправді вони оточують нас.

Ви коли-небудь думали про архітектуру як результат мультикультуралізму? Група з 24 молодих людей з Італії (e-arch), Литви (Вільнюський Технічний Університет ім.Гедемінаса) і України (Національний гірничий університет) мали один тиждень в жовтні 2016 року, щоб знайти позитивні приклади мультикультуралізму в одному з найбільш мультикультурних міст Європи - Палермо, використовуючи архітектуру як інструмент знань і розвитку навичок.

Активна програма складалася з лекцій з архітектури і визначення її культурної цінності для розвитку суспільства; дебатів з приводу кризи біженців, міграції та її впливу на зміни в житті європейців в даний час; групової роботи в міжнародних командах; соціальних кампаній з питань культурного різноманіття в Інтернеті за участю місцевих жителів і туристів в процесі співпраці і дискусії за темою через інтерв'ю та соціальні медіа. Архітектура, люди і громадські місця були проаналізовані як мультикультурні об'єкти і тут ви можете побачити результати командної роботи в міжнародних командах: #architecture, #people, #public spaces.


Ми не можемо уникнути мультикультуралізму, який оточує нас з давніх часів і є природним процесом розвитку країн, але ми можемо отримати з цього користь, знаходячи рішення як об'єднати краще, що мають різні культури і вчитися один у одного. Проект MOSAIC дав можливість молодим людям відкрити очі і побачити додаткову цінність знайомства та співпраці для пошуку яскравих результатів мультикультуралізму через архітектуру. Міста учасників проекту Дніпро (Україна), Вільнюс (Литва) були представлені під час конференції в Університеті Палермо і Палермо - під час екскурсії по місту, через приклади своїх архітектурних пам'яток, будівель і людей, які їх збудували, показуючи, що у всій Європі ми насолоджуємося містами, створеними як результат співіснування різних культур.

Перекладено з офіційного прес-релізу.

Тюхменьова К.Є., Відділ міжнародних проектів НГУ

Підтримка Європейської Комісії з виробництва даної публікації не означає схвалення змісту, який відображає тільки точку зору авторів, і Комісія не може нести відповідальність за будь-яке використання виготовленого матеріалу і інформації, яка міститься в ньому.


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт