Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
10.02.2017

Форум «Цифрове перетворення освіти 2017»

Об’єднаймося задля кращого Інтернету на форумі “Цифрове перетворення освіти 2017”

Людмила Шумельчик, співробітник Національного гірничого університету взяла участь у форумі «Цифрове перетворення освіти», присвяченому Міжнародному дню безпечного Інтернету, що проводився 7 лютого 2017 року в м. Київ.




Тематичні сесії Форуму: 
“Об’єднаймося задля кращого інтернету”, 
“Цифрові зміни – педагогічні перетворення”,

майстер-класи та експертні кола для зацікавлених у поглибленні знань таких інструментів Google Карти, Google Диск, Google+, Google Classroom, YouTube, Blogger, Google Експедиції.

Це неформальне спілкування, радісні миттєвості зустрічі давніх друзів, колег, партнерів та знайомство в реалі з тими, кого знав тільки віртуально… 
Проводить форум спільнота «Навчаємося з Google» (Google Educator Group in Ukraine), що націлена на підсилення професійного спілкування педагогів та взаємодопомоги в питаннях ІТ та педагогіки.

Google Educator Groups – це добровільні об’єднання вчителів по всьому світу. Українська спільнота налічує 3тис 950 учасників, організована у 2015 році з метою спілкування та взаємопідтримки в питаннях ІТ та педагогіки.

Подія відбулася за підтримки та участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. Ініціювала форум Наталія Саражинська, сертифікований викладач Google, керівник інтернет-спільноти «Навчаємося з Google» (Google Educator Group in Ukraine).


 
Програма форуму передбачала виступи Л. Гриневич, спікерів-фахівців з питань ІКТ в освіті Т. Попової (голова телекомунікаційної палати України), В. Ткаченка (директора інституту модернізації змісту освіти), інтернет-експертів І. Філіпова, О. Черних, О. Костюкевича, презентацію книги «Крок у змішане навчання» сертифікованого тренера Google Б. Ярмакова.

Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України, під час свого виступу на Форумі "Цифрове перетворення освіти", зазначила, що такі спільноти як GEG «Навчаємося з Google» – це точки розвитку для нашої освіти й країни загалом.

«І це справді так, адже те, що ми робимо, як спільнота педагогів, розвиває кожного з нас як професіонала, покращує методи і форми викладання, змінює освіту в Україні на користь кожної дитини, розбудовує Нову українську школу.

Жодні наші концепції, як би гарно ми їх не прописали, жодні закони, які ми можемо проголосувати у Верховній Раді, не спрацюють для кожної української дитини, якщо не зміниться вчитель, який безпосередньо працює з цією дитиною. Я вважаю, що такі спільноти – це точки розвитку для нашої освіти й країни загалом», – наголосила міністр.
 
Лілія Гриневич підкреслила, що саме цифрові технології є інструментом, який зможе зробити успішними наших дітей.

Продуктивними формами взаємодії учасників форуму стали експертні столи, майстер-класи, web-квести, дискусійна панель та відкритий мікрофон. Учасники форуму ділилися власним досвідом використання сервісів Google в управлінні навчальним закладом, у процесі викладання шкільних предметів, презентували новинки в хмароорієнтованому середовищі (G Suite for Education), орієнтували на цифрові зміни в освітній діяльності шкіл та вишів, закликали до об'єднання педагогічної спільноти на сторінках Інтернету.

Цей форум "Цифрове перетворення освіти" був позитивно зарядженим, бо в ньому брали участь найпрогресивніші вчителі України. Вони розуміють, що у Google необмежені можливості!


ІАЦ НГУ

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт