Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
09.03.2017

Міжнародна конференція у Криворізькому національному університеті

Першого березня у Криворізькому національному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Іноземна мова як засіб мобільності майбутніх фахівців». Одним з співорганізаторів цього заходу став ДВНЗ «Національний Гірничий Університет». Завідувач кафедри іноземних мов Світлана Кострицька та викладачі кафедри Наталія Нечай і Оксана Хазова взяли участь у роботі цієї наукової конференції.


Світлана Іванівна Кострицька виступила з доповіддю і поділилася досвідом Гірничого у сфері академічної мобільності та практикою співпраці між викладачами англійської й викладачами, які читають свої лекції англійською. Особливу зацікавленість викликала інформація про участь НГУ в проекті Британської Ради в Україні «Англійська для університетів».


У рамках дисемінації результатів проекту було проведено майстер-клас «Навчання англійській мові академічного спрямування в умовах академічної мобільності», в якому об’єдналися викладачі іноземних мов Криворізького національного університету, Криворізького державного педагогічного університету та Гірничого коледжу КНУ.


Учасники конференції відзначили важливість та актуальність тематики заходу, висловили вдячність організаторам за надану можливість спілкування та обміну досвідом.

За матеріалами кафедри іноземних мов НГУ

ІАЦ НГУ


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт