Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
18.05.2017

На фестивалі науки в НГУ влаштували шоу інновацій

Сьогодні у Національному гірничому університеті відбувся масштабний і видовищний захід – фестиваль науки.


Щороку в третю суботу травня в Україні відзначають День науки. У Національному гірничому університеті до цього свята підготували феєричний фестиваль науки, на якому протягом дня нон-стоп демонстрували винаходи маститих і молодих вчених НГУ. Також працювали технічний і гуманітарний лекторії, де влаштовували майстер-класи, бліц-тести, ділові ігри й цікаві лекції.


Фестиваль науки відкрила заступник начальника департаменту освіти і науки Дніпровської облдержадміністрації Ірина Шумік, яка відзначила ініціативність університету й активну діяльність щодо залучення молоді до науки.
Учасників фестивалю також привітали перший проректор НГУ Олександр Азюковський і директор Дніпровського планетарію Сергій Лінговський.
Протягом дня студенти, школярі, гості заходу мали нагоду доторкнутись до вітряків, сонячних батарей та побачити їх у роботі; провести діагностику дорогоцінного каміння; побачити мінерали, які світяться; розпилити будь-який найтвердіший камінь; зазирнути в середину Землі за допомогою глибинного зондування; поспілкуватися з роботами; дізнатися, як працюють і створюються безпілотні літальні апарати; побачити роботу 3-D принтера; покататися на карті-гідбриді (власна розробка студентів НГУ); побачити макети діючих бурових установок та нафтових вишок; скуштувати та визначити на смак мінеральні води з усієї України; побачити фокуси з фізичними законами; дізнатися про властивості «рідкого металу»; побачити цікаві хімічні експерименти; відвідати майстер-класи з англійської мови; відчути себе детективом (криміналістична лабораторія); визначити свій психотип, поспілкувавшись з професійним психологом.


На лекторіях розповідали про: народні та офіційні назви міст і сіл Придніпров’я; правовий захист інтелектуальної власності; підземне будівництво – історію та перспективи й інше. Також влаштували «Гайд-Парк» – дискусійну панель для всіх бажаючих висловити власну думку; бліц-тест: «На якого історичного діячати ти схожий?».

Відбулися екскурсії до геолого-мінералогічного та історичного музеїв НГУ.
Гостям фестивалю демонстрували роботу винаходів, влаштовували наукові експерименти, вчені надавали консультації і дивували своїми ноу-хау. Доцент кафедри кримінального права та кримінології, кандидат медичних наук Г.В. Олійников демонстрував відвідувачам валізи експерта-криміналіста призначенi для виявлення і збору речових доказів на місці події для подальшого проведення експертиз і досліджень. Також школярам була надана можливiсть побути у ролі детективів, сфотографуватись з реальними речовими доказами та комплектувальними валiз кримiналiстiв, з великим задоволенням майбутні абітурієнти отримали відповіді щодо юридичної освіти.ІАЦ НГУ

ФОТО Дар’ї Клімової, відеостудія «Юність» НГУ


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт