Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
19.05.2017

Бізнес-інкубатор НГУ: налагодження зв’язків з французькими колегами з Incubation Normandie

На початку травня 2017 року заступник директора Центру розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор НГУ» Букреєва Дар’я Сергіївна була у відрядженні в університеті UNICAEN м. Кан (Нижня Нормандія, Франція), де провела робочі зустрічі з директором бізнес-інкубатору Incubation Normandie Лораном Протеном.

Під час переговорів Д.С.Букреєвою було презентовано поточні та перспективні напрямки розвитку Бізнес-інкубатору НГУ. 


За результатами проведених зустрічей було досягнуто домовленість про отримання координаційних рекомендацій від Normandie Incubation щодо впровадження дієвих та сучасних новітніх підходів функціонування та розвитку інноваційної екосистеми в НГУ, зокрема в рамках відкриття та реалізації Start-up школи. 


Колеги з Incubation Normandie поділились досвідом створення та розвитку успішно функціонуючого інкубатору, презентували підходи розвитку інноваційної екосистеми регіону на основі створення новітніх технологічних підприємств.


Основними напрямками діяльності Incubation Normandie є інкубація стартапів (технологічних інновацій); проведення семінарів, воркшопів, майстер-класів, а також розвиток студентського підприємництва на основі коворкінгу «La Koloc».


Бізнес-інкубатор НГУ сподівається на плідну співпрацю з французькими колегами в напрямку розвитку інноваційної екосистеми НГУ.


Інформацію надано Бізнес-інкубатором НГУ

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт