Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
19.05.2017

Науковці НГУ пройшли стажування в університеті м. Кан, Франція

Делегація Національного гірничого університету у складі Ірини Анатоліївни Бєлкіної, доцента кафедри електронної економіки та економічної кібернетики, начальника відділу міжнародних освітніх проектів; Дар’ї Сергіївни Букреєвої, доцента кафедри економічного аналізу і фінансів, заступника директора Центру розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор НГУ» та Катерини Леонідівни Сергєєвої, доцента кафедри геоінформаційних систем повернулась з відрядження з університету UNICAEN м. Кан (Нижня Нормандія, Франція).Наші молоді науковці пройшли стажування та підвищення кваліфікації у лабораторії IDEES "Identité et différenciation de l'espace, de l'environnement et des sociétés" ("Ідентичність та розбіжності у просторі, навколишньому середовищі та суспільстві") під керівництвом професора Тьері Сен-Жерарда, а також презентували колегам з університету м. Кан наукові та методичні досягнення Державного ВНЗ «НГУ». 


Позитивним результатом співпраці в рамках відрядження стало розроблення концепції проекту "Трансдисциплінарна інформаційна система сталого управління земельними ресурсами м. Дніпро" ("Transdisciplinary information system for Dnipro city sustainable land management"), спрямованого на оцінку, аналіз і картографування ризиків. Визначено мету, головні завдання та очікувані результати від реалізації проекту. Сформовано структуру проекту, визначено конкретні кроки із його підготовки. Розподілено ролі партнерів щодо виконання проекту, проведена координаційна нарада. 


Варто також зазначити, що під час проведення круглого столу було обговорено участь магістрантів і аспірантів Державного ВНЗ «НГУ» у реалізації проекту в рамках міжнародних освітніх програм із можливістю подальшого отримання подвійних дипломів магістрів і кандидатів наук, а також можливість спільної участі науковців IDEES і Державного ВНЗ «НГУ» у розвитку мережі територіальних обсерваторій із дослідження еколого-соціально-економічних ризиків урбанізованих геосистем.


ІАЦ НГУ

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт