Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
12.07.2017

Запалили всіх нас і … ми засвітилися

Творча зустріч з вчителями української мови та літератури Дніпровського регіону продовжилась у Центрі культури української мови імені Олеся Гончара аналітичним оглядом постмодерної української літератури ХХ-ХХІ століття. Вона була професійно проведена директором Центру культури української мови Іриною Цюп’як. 

Звучали імена відомих представників постмодернізму – Юрія Андруховича, Юрія Іздрика, Сергія Жадана, Олеся Ульяненка, Оксани Забужко, Галини Пагутяк та ін. Творчість цих письменників ще потребує детального аналізу та завжди викликає складнощі під час вивчення в школі. Тому вчителі із великою увагою слухали розповідь Ірини Цюп’як про періодизацію, характеристику та особливості постмодернізму, отримали слушні рекомендації щодо викладання цієї непростої теми у школі.

Учителі з Нікопольського, Новомосковського, Павлоградського, Магдалинівського, Верхньодніпровського районів, Кам’янська і Дніпра мали нагоду насолодитись мудрим українським словом та відчути надзвичайну ауру Гірничого. 


Лідія Іванівна Піскорська – методист української мови та літератури кафедри гуманітарної освіти Дніпровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти висловила подяку за творчу співпрацю з Центром культури української мови імені Олеся Гончара НГУ.

Від учителів на згадку про виняткову зустріч у Гірничому ми почули: «Переповнена приємними враженнями від перебування в Центрі Олеся Гончара» (Ніна Григорівна Темник м. Нікополь, ЗОШ №13); «Вдячні за живу змістовну бесіду та теплу зустріч у Гірничому»; Ольга Григорівна Міщенко (Євдокіївська ЗОШ); Любов Олександрівна Омельченко (Керносівська ЗОШ Новомоосковського району); Тетяна Дмитрівна Харіна (м. Марганець ЗОШ № 11); Тетяна Миколаївна Капитанюк (м. Дніпро НВК№ 30); Надія Олександрівна Надіон ( м. Дніпро ЗОШ №39); Наталія Миколаївна Раковська (ЗОШ №4 м. Павлоград); Валентина Іванівна Жарко (Пушкарівська ЗОШ, Верньодніпровського району); Анна Аліївна Аскєрова (Дніпровське вище училище фізичної культури); Світлана Вікторівна Алшевська (НВК №102 м. Дніпро); Тетяна Григорівна Сергієнко (м. Кам’янське ЗОШ №19). А ще відзначена «Душевна, творча атмосфера зустрічі, креативність викладачів. Все рухається вперед і це – поступ у майбутнє», - зазначила Зінаїда Миколаївна Будчана ( Новостепанівський НКВК Новомосковського району).


Завідувач кафедри історії та політичної теорії Геннадій Леонідович Перший запросив майбутніх абітурієнтів – вихованців учителів на навчання в найстаріший виш Придніпров’я – наш Гірничий. Нові гуманітарні спеціальності за бакалаврськими програмами «Політологія» та «Світова політика та економіка» дадуть можливості отримати два дипломи і стажування у країнах Євросоюзу, а ще продовжити навчання за міжнародними магістерськими програмами. 

Спілкування завершилось емоційно. Слова Оксани Іванівни Сафонової (Першотравенська ЗОШ): «Колеги «горять» своєю справою і запалили всіх нас і…ми засвітилися!!!» - надихнули на нові зустрічі у Гірничому. 


Фото відеостудії «Юність»
ІАЦ НГУ


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт