Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
19.09.2017

НГУ взяв участь у щорічному фестивалі InterpipeTechFest – 2017

У Дніпрі відбувся другий фестиваль науки Interpipe Tech Fest – 2017, який проводиться компанією «Інтерпайп» за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації з метою популяризації інженерної справи серед молоді. 

У фестивалі взяли участь: високотехнологічні компанії, конструкторські бюро, освітні центри і, звичайно, вищі навчальні заклади інженерного профілю. Цього року власні експозиції представили ВНЗ не тільки Дніпропетровщини, а й відомі технічні університети з інших регіонів. В рамках фестивалю відбувалися презентації, лекції та змагання.

Наш університет запропонував експозицію, доповнену новими зразками робототехніки. Приміром, відвідувачі могли видрукувати виріб на згадку на 3Dпринтері, подивитися, як працює апарат «Тесла» з передачі електричного струму на відстані, ознайомитись з методами комплексного використання відновлюваних джерел енергії. НГУ демонстрував гібридизований автомобіль «Daewo-Lanos» та створений студентами НГУ електрокарт. 

Цікавинкою, яка вирізняла наш університет, були експозиції природничих кафедр. Відвідувачі були в захваті від властивостей «рідкого металу» та інших чарівних перетворень речовини. Окрім виставки студентських виробів з декоративного каміння, відвідувачі могли подивитися на пісок різного мінерального складу та самоцвітне каміння через мікроскоп, що викликало шалений інтерес у найменших відвідувачів. Крім того, діти могли взяти участь у вікторині з визначення палеонтологічних решток, а також побачити, як обробляється камінь, й навіть отримати сувенір на згадку.

У лекторії виставки НГУ директор Бізнес-інкубатора Олена Горяча презентувала Стартап Школу НГУ. Слід відзначити, що за останній рік в університеті було зроблено чимало для розвитку стартап-руху і вже з цієї осені працює ціла система перетворення наукових ідей на бізнес-проекти.

Окрім виставок, лекцій і активностей, цього року в рамках фестивалю проходило змагання з мехатроніки для команд виробничників і студентів Дніпропетровської області. 

Перше місце серед студентів у конкурсі посіла команда кафедри електропривода НГУ у складі: Ігор Єрмак, Ілля Курашов та Валерій Лелько (141м-16-4). Хочеться щиро привітати хлопців та їх керівників з перемогою та побажати нових успіхів у галузі мехатроніки.


Ігор Нікітенко,
заступник начальника НДЧ НГУ


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт