Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
20.09.2017

20 вересня - Міжнародний день студентського спорту

Минулого року Генеральна конференція ЮНЕСКО визначилася з Міжнародним днем студентського спорту (IDUS). Цей день тепер відзначається щороку 20 вересня. 

Важливість спорту як складової навчального процесу у вищих навчальних закладах та його роль у розвитку фізичного і спортивного виховання молоді неперевершена.

У зв’язку з цим святом студентів України й ,зокрема, Національного гірничого університету привітала Міністр освіти і науки України Ліля Гриневич.
У своєму вітальному листі до студентів, викладачів і тренерів вона зазначила, що «це свято є новим для нас і світової спільноти, однак має дуже важливе значення ,оскільки спорт – не тільки запорука здоров’я на довгі роки, він загартовує характер і волю. Спортивна підготовка допомагає утвердитися в житті та обрати свій шлях, і не обов’язково у професійному спорті».

Цього студенти НГУ взяли участь у флешмобі ВНЗ міста, вони виконували вправи на згинання-розгинання рук в упорі лежачи. А завтра, 21 вересня о 15.00 відбудеться фінал кубку ректора з футболу.

До нового свята приурочено і відкриття у гірничому університеті «Міжвузівського спортивного центру єдиноборств», що відбулося 11 вересня. Це спільний проект університету і обласної федерації дзюдо.

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт