Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
22.11.2017

НГУ об'єднує континенти (ВІДЕО)

21 листопада 2017 року у Клубі інтернаціональної дружби «Співдружність» НГУ відбулася заочна подорож країнами Європи, Азії та Африки, в якій взяли участь студенти з трьох континентів.

Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет» гостинно зустрів іноземців з тринадцяти країн світу: Таджикистану, Туркменістану, Монголії, Китаю, Лівану, Палестини, Нігерії, Зімбабве, Демократичної Республіки Конго, Гвінеї, Камеруну, Малі та Анголи.

У заочну подорож країнами і континентами були запрошені студенти та викладачі кафедри історії та політичної теорії НГУ. Під звуки пісні «Зеленеє жито, зелене» на сцену вийшли студенти з Європи, Азії та Африки. Гості святкового засідання КІДу мали можливість почути вітання французькою, англійською, португальською, таджицькою, туркменською, арабською та іншими мовами. Студенти з Монголії, Китаю, Туркменістану, Анголи, Гвінеї, Демократичної Республіки Конго та Зімбабве продемонстрували не тільки хороші знання російської мови і географії, але й свої артистичні та ораторські здібності.

Святковий букет із прапорів різних держав став символом об'єднання інтернаціональної культури.

Першим свою країну представив студент з Китайської Народної Республіки Лі Гуаньнань. Він розповів про те, що Китай це не тільки країна високих технологій і розвинених мегаполісів, але й дивовижне втілення традицій, культури, любові до природи.

Монгольські студенти Гантушиг Баясгалан и Ерденебулган Тувденрагчаа розповіли про величезну пустелю Гобі, національний парк Горхі-Терелж, найвищу кінну статую у світі й відповіли на поставлені запитання.

Азамат Рахматулаєв, Айболек Агаджанова і Гульшат Базарова з Туркменістану розповіли присутнім про свій рідний край. Ахалтекінські скакуни та колоритні народні весілля, знамениті, надзвичайно красиві килими, ніжний шовк і медові дині – головні національні особливості Туркменістану. Окрім іншого, тут можна на власні очі побачити, що означає культ особи по-туркменськи – і, прямо скажемо, не повірити, що таке можливо в 21 столітті. Чого варта хоча б золота статуя президента, що повертається за солнцем!

Про Гвінею, де офіційним національним спортом є настольний теніс, розповів Сако Абубакар Сідікі.

Говіана Домінгуш і Карлуш Малонда відзначили, що пляжі – головна родзинка Анголи, яка приваблює більшу частину туристів, адже океанічне узбережжя країни простягається на 1600 кілометрів. А прибережна пустеля Наміб – це найдавніша пустеля світу, їй понад вісімдесят мільйонів років!

На території Демократичної Республіки Конго розташована одна з найглибших річок світу, названа на честь республіки – Конго. Крім того, найстрашніший і найнебезпечніший вулкан Ньїрагонго також знаходиться на території цієї країни; слайди з його зображенням продемонстрували студенти з Демократичної Республіки Конго Лумієр Нсенга і Принс Кітва.

Студентів різних країн об'єднує одне – прагнення до нових знань. Головною метою цього заходу, за словами доцента кафедри історії та політичної теорії НГУ Валентини Луценко, є об'єднання молоді всіх національностей у прагненні до миру, розширення студентського світогляду, культурної обізнаності про різні країни, посилення інтересу до міжкультурної комунікації.

Незважаючи на обмежений час, учасники заочної подорожі відкрили для себе багато цікавого про кожну із представлених країн. Слова щирої вдячності можна було прочитати в очах присутніх та їх анкетах.

Таким чином, інноваційний захід «НГУ об'єднує континенти» за участю представників різних країн світу показав, що студентів об'єднує прагнення до нових знань. Сьогодні вони зібралися в стінах Національного гірничого університету для того, щоб поділитися з нами розповідями про свою Батьківщину. А ми створили їм усі умови для того, щоб вони почували себе тут, в Україні, як удома. Адже в найближчі роки саме університет стане їхньою другою домівкою, їхньою alma-mater!

Оргкомітет КІД «Співдружність» НГУ


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт