Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
10.07.2018

Навчально-ознайомча екскурсія на виробництво "ЕДС-Інжиніринг"

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" –затребувана на ринку праці! Саме такий меседж ми, разом з нашими партнерами, намагаємося донести до абітурієнтів та студентів, починаючи зі шкільної парти та перших курсів навчання в університеті.


Відбулися екскурсії для студентів 1-2 курсів електротехнічного факультету на виробництво одного з провідних підприємств електроенергетичного профілю – "ЕДС-Інжиніринг". Студенти ознайомилися з сучасним виробництвом електрообладнання низької та середньої напруги, дізналися про перспективи проходження виробничих практик та працевлаштування в підрозділах підприємства, отримали "керівництво до дії" щодо постійного саморозвитку, професійного зростання, удосконалення вмінь і навичок. Такі зустрічі важливі та дієві для мотивації студентів, оскільки "не на пальцях", а в умовах діючого виробництва демонструється важливість обраної спеціальності та перспективи якісного оволодіння нею!

Щиро дякуємо колективу компанії "ЕДС-Інжиніринг" за відкритість та активну участь у підготовці нових поколінь інженерів-електриків!Іван Луценко доцент кафедри СЕП 
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт