Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
17.05.2019

Стажування у Німеччині

Група студентів кафедри перекладу НТУ «Дніпровська політехніка» підвищила свій рівень німецької мови в місті Дрезден (Німеччина). Відвідати Німеччину – заповітна мрія, багатьох студентів, оскільки ця країна відома на весь світ своєю історією, архітектурою, високим рівнем життя та найпотужнішими автомобілями. Дізнавшись про стажування у Школі німецької мови міста Дрезден (Deutsche Sprachschule Dresden) студенти ні на мить не вагалися, а відразу вирішили їхати у подорож. 

Під час стажування ми подолали мовний бар’єр та отримали цінний досвід. Завдяки навчанню студенти закріпили знання, якими до цього користувались, збагатили лексику і навички сприйняття на слух, покращили техніку мови й вміння спілкуватися. Результат успішного навчання – сертифікати знання німецької мови рівня В2. 

Завдяки перебуванню у Німеччині студенти дізнались багато нового про звичаї, культуру та повсякденне життя німців. Завітавши до Дрездена відразу відчули привітність, зручність та велич міста. Багато визначних пам’яток Дрездена зосереджені у Старому місті (Альтштадт), розташованому на лівому березі Ельби. Місто ні на мить не розчаровує поціновувачів мистецтва і любителів прогулянок на свіжому повітрі. 

Дрезден славиться величезною кількістю музеїв, а також Галереєю старих майстрів, яка заслуговує великої уваги, оскільки у ній зберігається одна з найбільш унікальних колекцій картин у світі. Найбільший скарб галереї – шедевр Рафаеля «Сікстинська мадонна». 

Цікавою була екскурсія на завод з виробництва автомобілів «Volkswagen» (Gläserne Manufaktur).

Місто дуже вразило своєю природою. Поблизу центру Дрездена знаходиться мальовничий парк "Ґросер Ґартен". Також приваблюють околиці Дрездена, як наприклад, Саксонська Швейцарія – масив піскових гір, національний парк з прекрасними краєвидами. У цій місцевості, виникає враження, що знаходишся у старовинній німецькій казці Братів Грімм. 

Стажування у Німеччині дало можливість студентам отримати чудовий досвід проживання за кордоном, значно покращити знання німецької мови та знайти нових добрих друзів.


Ірина Хуртак,
старший викладач кафедри перекладу НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт