Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
23.05.2019

Найкращі студенти-математики Дніпровської політехніки

 14 -17 травня 2019 року на базі Сумського Державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів технічних та економічних ЗВО. Студенти НТУ «Дніпровська політехніка» під керівництвом професора кафедри вищої математики Володимира Федоровича Сторчая змагалась у всіх трьох категоріях, номінованих залежно від часу на засвоєння математики: М – більше 600 год, Т –300-600 год, С – менше 300 год.

Цього року наша команда досягла найвищих результатів. У найскладнішій категорії М здобув третє місце Святослав Тесленко (гр. 122-16-3). Такий результат перевищив очікування навіть керівника команди. Святослав вже втретє захищає честь нашого університету і кожного разу покращує результат, виборюючи призові місця в категоріях С і Т. Він переміг студентів з найкрутішою підготовкою з математики, таких, що мають 2000-3000 годин на математичні дисципліни.

Юрій Миронов (гр.123-17-1) вдруге захищає честь нашого університету, цього разу в категорії Т, теж дуже складній. Він отримав спеціальну грамоту від журі олімпіади за оригінальний розв’язок задачі. 
Більш прогнозований результат – друге і два третіх місця в категорії С: Наталія Кручініна (гр. 124-18-1) – вона була найкраща, Володимир Твардовський (гр. ГМмм-15-1) і Марія Ларикова (гр. 122-18-3)! У цій категорії ми тримаємо призові місця вже 12 років поспіль! 

Староста команди – студент IV курсу ММФ Володимир Твардовський не тільки сам вже четвертий рік є призером Всеукраїнської олімпіади й має всі нагороди в категорії С (від третього до першого місця), але й забезпечує дух командної підтримки і взаємодопомоги, що є запорукою успіху. 

Дякуємо вам, переможці! Ви – наше майбутнє! 


Олена Сдвижкова,
зав.каф. вищої математики, д.т.н.,проф.
Фото Володимира Туркульця, відеостудія «Юність»


До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт