Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
27.05.2019

Постійна жага до знань – запорука високої якості навчання!

Сьогодні, 27 травня, викладачі й студенти кафедри систем електропостачання відвідали технічний семінар: «Технічні особливості та практичне застосування силових кабелів в мережах Дніпровського регіону».

Даний захід організували наші партнери, провідний дистриб'ютор електротехнічної продукції регіону – ELEKTAL Ltd, VOLTA, а саме з головним технологом ПАТ «Завод «Південкабель» м.Харків Андрієм Обозним. Учасники семінару дізналися про характеристики й технологію укладання, експлуатацію кабелів серії «зшитий поліетилен», дроти «Сонячної» серії PV і лінійки NYM.

Такі зустрічі з представниками заводів-виробників важливі в процесі професійного становлення інженера-електрика, оскільки студенти мають змогу почути про реальні проблеми експлуатаційних організацій, дізнатися особливості роботи проектувальників ліній електропередач, інновації у сфері виробництва кабельно-провідникової продукції. Для викладачів – це важливо з боку актуалізації робочих програм профільних дисциплін за спеціальністю, зокрема, 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Нагадаємо, що це вже не перший семінар, організований нашими партнерами із запрошенням студентів!


Івана Луценко, доцент
кафедри систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт