Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
10.06.2019

Проблеми будемо вирішувати

Низька енергоефективність громадських будівель і споруд, моральна та фізична застарілість інженерних систем, недосконалість або відсутність системи енергоменеджменту на промислових підприємствах – одна з головних проблем розвитку нашої країни, яка потребує неодмінного вирішення.

Напрямок науково-дослідних та науково-практичних робіт пов'язаних з енергоефективністю й енергозбереженням пріоритетний для НТУ «Дніпровська політехніка».
Саме з метою опрацювання цих питань відбулася робоча зустріч фахівців університету з координатором проекту GIZ Ukraine за напрямком енергоефективності Артуром Денисенком.
 

Тематика зустрічі стосувалась посилення ролі закладів вищої освіти України у підготовці висококваліфікованих енергоаудиторів для Фонду енергоефективності та якісне супроводження відповідного процесу.
Наш гість високо оцінив лабораторну базу кафедри систем електропостачання, напрацювання і результати. Також Артур Денисенко відзначив високий потенціал щодо забезпечення якісної підготовки енергоменеджерів і енергоаудиторів на базі Дніпровської політехніки з імплементацією та використанням європейського досвіду реалізації аналогічного навчання й проектів. 
Підвищуємо енергоефективність разом! 


Іван Луценко, 
доцент кафедри систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт