Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
02.07.2019

Підвищуємо якість освітніх програм

Представники кафедри будівельної, теоретичної та прикладної механіки Д.Л. Колосов і С.В. Онищенко взяли участь у щорічній конференції «Виробництво та експлуатація сталевих канатів – проблеми та рішення» Міжнародної асоціації дослідників сталевих канатів в м. Одеса.

Наші співробітники зустрілися з представниками виробництва та науковцями в галузі досліджень сталевих канатів – стейкхолдерами ліцензованої університетом у 2018 році освітньої програми «Ліфтові системи та промислове вантажопідйомне обладнання» в рамках спеціальності 132 Матеріалознавство.

У ході зустрічей з представниками роботодавців обговорили концепцію сучасної моделі освітньої програми, орієнтованої на потреби вітчизняних та закордонних підприємств галузі, і направленої на удосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців, позитивну динаміку зростання показників якості вищої освіти в університеті.

Представники кафедри відвідали профільне підприємство – ЧАО «ПО Стальканат-Силур», на якому студентам ОПП «Ліфтові системи та промислове вантажопідйомне обладнання» нададуть можливість проходити виробничу практику, а також запропонують можливості кар`єрного зростання й втілення в життя наукового, виробничого та творчого потенціалу.


Інформація кафедри будівельної, теоретичної та прикладної механіки

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт