Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
03.07.2019

Впевнені кроки до дуальної освіти

Минулого року за ініціативою та безпосередньою участю кафедри будівельної, теоретичної та прикладної механіки наш університет отримав ліцензію на нову освітню програму «Ліфтові системи та промислове вантажопідйомне обладнання» в рамках спеціальності 132 Матеріалознавство, яка відповідає сучасним вимогам, що ставляться до освітніх програм і затребувана на ринку освітніх послуг. На це вказує успішний досвід прийому 2018 року – НТУ «Дніпровська політехніка» отримав максимально можливу кількість рекомендацій на бюджетні місця, здійснено набір студентів за контрактами.

Тепер майбутні фахівці цієї спеціальності – наші студенти – зможуть отримати сучасну дуальну освіту на одному з авторитетних підприємств країни у машинобудівній галузі – «Харківському заводі підйомно-транспортного обладнання «ХЗПТО»», з яким досягнута домовленість про впровадження дуальної освіти. Ця подія відбулась на щорічній галузевій науково-практичній конференції «Підйомна техніка: сьогодення і майбутнє» з 19 по 21 червня у місті Одеса.

На конференції представник кафедри доцент Д.Л. Колосов презентував наукові й освітні досягнення університету. В умовах жорсткого «кадрового голоду», коли на діючих промислових підприємствах існує суттєва нестача кваліфікованих інженерних фахівців, така форма співпраці дозволить не тільки підготувати висококласних інженерів, а й здійснити цільове оновлення кваліфікованими інженерними кадрами провідні підприємства нашої країни.Для довідки. ТОВ «Харківський завод підйомно-транспортного обладнання» працює на ринку підйомно-транспортного устаткування з 1931 року. Основними замовниками його продукції є підприємства металургії, гірничовидобувної промисловості, будівельної галузі та машинобудування. За 85 років своєї історії підприємство відвантажило замовникам в 40 країнах світу понад дев’ять тисяч мостових кранів різних типів і призначення. У лінійці продукції: сучасні мостові і козлові крани, канатні дороги, фунікулери, електроталі, грейфера, різні вантажозахватні пристосування, виготовлені відповідно до вимог національних і міжнародних стандартів.
Інформація кафедри будівельної, теоретичної та прикладної механіки

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт