Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
08.07.2019

Співпраця з КБ «Південне»

Фахівці КБ «Південне» і далі навчатимуться нового в Дніпровській політехніці. Про це домовилися сьогодні, 8 липня, на робочій зустрічі делегація з КБ на чолі з Генеральним директором Олександром Дегтярьовим та команда нашого університету.

Минулого року 15 співробітників бюро пройшли в політехніці навчання за міжнародною програмою CCNA R&S (сертифікат Cisco) в ІТ-сфері.

У результаті навчання співробітники КБ «Південне» отримали знання про структуру, ІР-адресацію, додатки, протоколи і служби комп'ютерних мереж, а також практичні навички з проектування локальних мереж малого і середнього рівня на реальному сучасному обладнання та за допомогою програми моделювання мережевої конфігурації Cisco Packet Tracer.
Надалі заплановані спільні дослідження, навчальні програми й співпраця на різних рівнях.

Наприкінці робочої зустрічі ректор Дніпровської політехніки Геннадій Півняк вручив «Знак вдячності» гендиректору КБ «Південне» Олександру Дегтярьову, а також сувенір з флюориту «Планета земля». Про якості цього мінералу можна розповідати довго. Флюорит використовують не тільки у металургії, а й в лікувальних цілях. Такі особливі сувеніри виробляють в Гемологічному центрі нашого університету.


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка» 
Фото Микити Скрипниченка, відеостудія «Юність»

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт