Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
12.07.2019

НТУ "Дніпровська політехніка" і ПриватБанк підписали договір про дуальну освіту

Своїх співробітників треба шукати якомога раніше — переконані у ПриватБанку. 12 липня його представники підписали з керівництвом Дніпровської політехніки договір про дуальну освіту. Тепер студенти ІТ-факультету, починаючи з першого курсу, зможуть проходити практику в найбільшому банку України.

За словами керівника напрямку HR ПриватБанку Ольги Хлиніної, Дніпровська політехніка – генеральний партнер банку в програмі дуальної освіти. Наш університет вже співпрацює з ПриватБанком – взимку фінустанова на конкурсній основі відібрала групу з 15 студентів для навчання у своїй ІТ-школі. З них семеро вже отримали роботу, ще стільки ж — у процесі навчання. Вони працюватимуть за двома спеціальностями — Інженерія та програмне забезпечення і Комп’ютерна наука. У такий спосіб банк забезпечить себе кадровим резервом – аналітиками, програмістами, математиками, а студенти політехніки зможуть відчути стандарти корпоративної культури та опанувати професію, не відриваючись від навчання. Ольга Хлиніна впевнена – треба починати зі студентів першого курсу, таким чином ми маємо шанс стримати трудову міграцію і зацікавити молодь робочим ринком України. 

Система дуальної освіти допоможе ефективніше використати час студентів. А роботодавець бере участь у відборі й оцінюванні потенційних працівників.
Система дуальної освіти створена у Німеччині понад півстоліття тому і впроваджена у майже 60 країнах світу. Дніпровська політехніка активно і впевнено вводить систему в процес навчання. Наші студенти мають змогу отримати сучасну дуальну освіту у найавторитетніших установах і підприємствах країни.


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото Микити Скрипниченка, відеостудія «Юність»

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт