Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
16.07.2019

Студенти-геологи вперше пройшли практику у Карпатах


Ось і закінчився ще один сезон польових геологічних практик для студентів Дніпровської політехніки.

Традиційно на високому навчально-викладацькому рівні пройшла практика з геології на Бердянському полігоні. Море, сонце, друзі, позитивні емоції – п’ятий рік поспіль викладачі Геологорозвідувального факультету працюють над «відкриттям» яскравого світу геології для наших студентів на узбережжі Азовського моря.

Головною «фішкою» цього року стало відкриття нового напрямку геологічних практик, а саме – величних Карпат! Студентам ГРФ другого курсу пощастило першими відвідати Карпатський полігон практики, пройтися гірськими стежками, повними лісових ягід, спостерігати за унікальними геологічними об’єктами та захоплюючими краєвидами! 

Основною задачею практики геологів 2 курсу є геокартування, поглиблення навичок роботи польового геолога у поєднанні з обробкою первинних даних з залученням сучасних програмних пакетів та додатків. 
За два тижні наші студенти відмінно виконали навчальні завдання, а головне, відкрили для себе Карпати і знайшли нових друзів! Ця перша поїздка відбулася на запрошення колег-геологів Львівського національного університету ім. І.Франка, паралельно з їхніми студентами та фахівцями. 

14 днів пролетіли, як одна година. Не встиг озирнутися, а ти знов на Дніпровському вокзалі… Та полиставши Instagram друзів, радісно посміхнувшись кожному фото, про себе подумаєш: «Геологія – ти ЯСКРАВА!»

Особливу вдячність у допомозі організації геологічної практики у Карпатах хочемо висловити декану ГРФ Приходченку В.Ф., декану геологічного факультету ЛНУ ім. І. Франка - Павлуню М.М., та Богдановій М.І. – щирій та професійній. 


Студенти ГРФ ІІ курсу, викладачі каф. ЗСГ та ГРКК

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт