Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
30.07.2019

Студенти-хіміки проходять практику на славнозвісному «ПХЗ»

Потужне державне підприємство «НВО «Павлоградський хімічний завод» гостинно відкрило двері для проходження практики студентами спеціальності «Хімічні технології». Унікальні технології, впроваджені на підприємстві, цікаві і для досвідчених фахівців. Студентів супроводжували завідувачка кафедри хімії НТУ «Дніпровська політехніка» проф. О.Светкіна, доцент кафедри С.Лисицька, викладач хімії Українсько-Амеріканського ліцею І.Роєнко. 

В рамках міжнародного проекту HORIZON 2020 «Стажування учнів на підприємствах сировинної галузі Східної та Південно-Східної Європи, RAISESEE» (керівник – проф. О.Сдвижкова) до групи відвідувачів долучились школярі, що цікавляться хімією, виконують роботи на конкурс Малої Академії Наук та беруть участь у наукових студентських заходах нашого університету. Це О. Семенихін (УАЛ) та А. Кукуруза (школа №67). 

Сподіваємось, що професійна демонстрація новітнього обладнання та складних технологічних циклів розкрила переваги майбутньої професії перед студентами-хіміками, а також сприяла кращому розумінню прикладного значення хімії як науки для талановитих учнів, яких ми дуже хочемо бачити в майбутньому серед студентів «Дніпровської політехніки». Зав.каф.вищої математики проф. О.Сдвижкова

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт