Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
02.08.2019

Webometrics-2019: Інтернет-рейтинг українських вишів

Опубліковано новий рейтинг українських університетів за рівнем їхньої присутності в Інтернеті. 
НТУ Дніпровська політехніка - на восьмому місці! 
Ми єдині з регіону увійшли в ТОП-10.

«Webometrics Ranking of World's Universities опублікував традиційний рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі. Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік, у січні та липні.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, кількість завантажених на сайт файлів та інші показники.

Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету. Розробники зазначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів до уваги не береться.

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у липні 2019 року.

Загалом, рейтинг охоплює понад 12 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу, з них 320 закладів вищої освіти з України.
Згідно з результатами рейтингу, найбільш присутнім у мережі українським вищим навчальним закладом є Сумський державний університет.
Друге місце посів Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, третє — Харківський національний університет ім. Каразіна.
Четверте, п'яте і шосте місця в українському рейтингу отримали Тернопільський національний економічний університет, Київський політехнічний інститут та Одеський національний університет ім. Мечнікова.

Сьоме та восьме місця посіли Національний університет «Львівська політехніка» та НТУ "Дніпровська політехніка".
Дев'яте місце в українському рейтингу отримав Львівський національний університет ім. Івана Франка. Десятий рядок за Харківський національним університетом радіоелектроніки.»

ТОП-100 можна подивитися за посиланням - https://osvita.ua/vnz/rating/65258/

Текст і фото - Освіта.ua

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт