Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
04.10.2019

Нові перспективи з вивчення англійської

Під час візиту до НТУ «Дніпровська політехніка» делегації Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні відбулася зустріч адміністрації університету з регіональним директором програм з англійської мови в Україні, Вірменії, Азербайджані, Грузії та Молдові паном Тімом Коллінзом та помічником аташе з питань викладання англійської мови пані Альоною Сухініною.

Розглядалися потенційні можливості запрошення до нашого університету американських викладачів для викладання англійської мови протягом навчального року.
Пан Т. Коллінз був вражений історією і досягненнями Дніпровської політехніки.

Доктор Т. Коллінз має сорокарічний досвід викладання англійської мови, є автором 34 підручників і мультимедійних публікацій з вивчення мов та питань вищої освіти.
Представники Посольства відвідали практичне заняття з медіа грамотності за Програмою змішаного навчання Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX in Ukraine, що проводилось в Івент-Центрі “CoLibry”.

Звертаючись до викладачів кафедри іноземних мов та викладачів випускових кафедр, які читають лекції англійською мовою, пан Коллінз звернув увагу на важливу роль медіа грамотності, що значною мірою сприяє розпізнаванню та запобіганню дезінформації. 

Пані Сухініна ознайомила присутніх з розмаїттям програм і можливостей , запропонованих Посольством США в Україні для професійного розвитку викладачів англійської мови і висловила надію на плідну співпрацю. 

ІАЦ НТУ «ДП»

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт