Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
11.10.2019

Вчимося, щоб навчати

З 7 по 11 жовтня у Мюнхені (Німеччина) відбулася експертно-інформаційна поїздка «Кваліфікаційна та професійно-технічна освіта у секторі енергоефективності (ЕЕ)». Проект організований за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

У складі української делегації від НТУ «Дніпровська політехніка» взяв участь асистент кафедри електроенергетики Євгеній Кошеленко.

Під час навчання відвідали урядові та навчальні установи, палати ремісників та промисловців, ознайомилися з правовим полем в якому відбувається навчання фахівців у секторі енергоефективності. Також побували на лекціях у закладах технічної та вищої освіти. На власні очі побачили навчальні та дослідницькі лабораторії, пограли в студентську гру «Енергоефективний район» і навіть потримали в руках унікальну цеглину, яку вперше презентують широкому загалу лише наприкінці місяця.

Німецька енергоефективність – продукт тісної співпраці держави, навчальних установ, ремісництва, промисловості, а також суспільства.


Енергоефективність – це спершу енергоефективна думка, а вже потім енергоефективне заняття, за ними – проект, цеглина, інженерна система, будівля, підприємство, економіка, і нарешті одна з найбільш ефективних держав.


Євгеній Кошеленко,
асистент кафедри електроенергетики НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт