Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
10.10.2019

Засідання Вченої ради з питань залучення молоді до наукової діяльності

10 жовтня 2019 р. в НТУ «Дніпровська політехніка» відбулося розширене засідання Вченої ради за участі проректорів з наукової роботи ЗВО Дніпропетровської області та представників рад молодих вчених. Засідання було присвячене темі роботи рад молодих учених, а також шляхів залучення молоді до наукової діяльності. 
_MG_8783.JPG_MG_8879.JPG
Доповідачем на засіданні виступила голова Ради молодих вчених НТУ «Дніпровська політехніка» Дерев’ягіна Н.І., яка розповіла про досягнення та проблеми молодих науковців університету, а також заходи, що вживаються керівництвом ЗВО та Радою молодих вчених для підтримки молодих науковців і залучення їх до наукової діяльності. Співдоповідачами на засіданні виступили молоді вчені: доцент кафедри гірничої інженерії та освіти Саїк П.Б., доцент кафедри електротехніки Луценко І.М. та студентка-магістр геологорозвідувального факультету Москаленко С.А. Доцент Саїк П.Б., який вже вдруге є керівником тематики молодих вчених, а також спеціалістом секції Експертної ради МОН з експертизи проектів молодих вчених, розповів про виконання тематик молодих вчених в університеті, поділився власним досвідом та відповів на питання щодо організації проведення конкурсу. Доцент Луценко І.М., який є керівником Центру колективного користування науковим обладнанням «Інноваційна геоенергетика», розповів про можливості для молодих вчених університету та інших ЗВО області проводити дослідження на сучасному науковому обладнанні, а також про очолюваний ним колектив із шести лабораторій, де всі посади займають молоді науковці. 
_MG_8820.JPG_MG_8839.JPG
Про можливості зайняття науковою діяльністю, участі у конференціях та міжнародних програмах для студентів НТУ «Дніпровська політехніка» на власному досвіді розповіла студентка-магістр Москаленко С.А. На засіданні виступив заступник проректора з наукової роботи, начальник науково-дослідної частини Дичковський Р.О., який розповів про виконання в університеті міжнародних наукових проектів та закликав молодих науковців активніше брати у них участь. 
_MG_8787.JPG_MG_8813.JPG
Поділилися своїми враженнями від виступів та висловили конструктивні побажання і пропозиції гості засідання: голова Ради молодих вчених Дніпропетровської області Іжболдін О.О. та головний спеціаліст відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Єлісєєва М.О. 
_MG_8867.JPG_MG_8835.JPG
Висловлюємо щиру вдячність всім гостям та учасникам заходу за конструктивний діалог і цінні пропозиції, які дозволять і надалі розвивати підтримку молодіжної науки в НТУ «Дніпровська політехніка»

Науково-дослідна частина НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт