25.10.2019
Коло однодумців
Кафедра конструювання, технічної естетики і дизайну НТУ «Дніпровська політехніка» системно проводить семінари, конференції та круглі столи. Студенти, абітурієнти, викладачі, науковці, роботодавці й інші стейкхолдери мають чудову можливість поспілкуватися і поділитися досвідом.
24 жовтня відбувся круглий стіл зі стейкхолдерами, на якому обговорили нагальні питання з розвитку та реформування освітньо-професійної програми «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» щодо сучасних потреб і вимог суспільства.
У заході взяли активну участь викладачі випускової кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну. Також долучилися представники кафедр, які забезпечують освітній процес за спеціальністю 132 «Матеріалознавство»: технологій машинобудування і матеріалознавства; автомобілів та автомобільного господарства; будівельної, теоретичної та прикладної механіки. Круглий стіл відвідали: директор ТОВ «БілТехноцентр» Т.І. Шнайдер, начальник групи провідних фахівців дослідно-промислового виробництва КБ «Південне» Т.М. Буряк і голова ради студентів механіко-машинобудівного факультету М. Цонда.
За результатами обговорення, яке пройшло на високому професійному рівні прийняли низку рішень. Вирішили долучити у 2019-2020 н.р. до науково-педагогічної діяльності (в межах штатного навантаження) фахівців реального виробничого сектору. Також враховуючи, що освітня програма «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» увібрала в себе інженерну підготовку в рамках нормативної складової, а ще естетичну, ергономічну і сертифікаційну підготовку в рамках вибіркової складової, змінити її назву на ОПП «Промислова естетика і сертифікація матеріалів і виробів».
Учасники круглого столу відзначили високу потребу, ефективність та актуальність подібних заходів та домовилися про систематичну організацію зустрічей.
Тетяна Письменкова,
доцент кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну НТУ «Дніпровська політехніка»