Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
01.11.2019

Нові знання студентам

Викладачі кафедри електроенергетики НТУ «Дніпровська політехніка» проводять актуальні інформаційні заходи для студентів із залученням лекторів-виробничників від профільних галузевих роботодавців.

Нещодавно відбувся фаховий вебінар «Європейська практика виконання робіт під напругою», організований спільно з компанією ДТЕК «Дніпровські електромережі».У ньому взяли участь студенти третього і четвертого курсів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Спікер вебінару, начальник відділу з протиаварійної роботи ДТЕК «Дніпровські електромережі» Олексій Івахненко, ознайомив студентів з передовими технологіями виконання робіт під напругою, зважаючи на досвід співпраці з європейськими операторами систем розподілу. Він також розповів про перспективи впровадження відповідних заходів в умовах підприємства ДТЕК.

Такі заходи важливі з позицій забезпечення якості вищої освіти за профілем навчання студентів. Молоді спеціалісти мають чудову нагоду реалізувати й актуалізувати свої знання відповідно до сучасних проблем і задач реального виробництва.
Ми щиро вдячні нашим роботодавцям за вагомий внесок у розвиток майбутніх інженерів-електриків.


Іван Луценко,
доцент кафедри електроенергетики НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт