Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
18.11.2019

Орієнтуємо нашу молодь на перспективу!

Нещодавно на кафедру електроенергетики НТУ «Дніпровська політехніка» завітали старшокласники КЗО «Спеціалізована школа №67 еколого-економічного профілю» ДМР.

Зустріч пройшла у форматі діалогу. Викладачі кафедри електроенергетики з радістю відповіли на всі запитання наших гостей. Розмовляли про вибір майбутньої професії при вступі до університету, яка забезпечить затребуваність на ринку праці та достойну заробітну плату. Виявляється, всього цього можна досягти, опанувавши спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» в нашому університеті.
НТУ «Дніпровська політехніка» – провідний заклад вищої освіти нашого регіону та один з кращих в Україні. Кафедра електроенергетики та електротехнічний факультет тримають високу планку завдяки постійному вдосконаленню освітнього процесу. Така робота здійснюється відповідно до вимог і потреб наших профільних партнерів-роботодавців електроенергетичної галузі. Серед наших партнерів: ТОВ «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ», ТОВ «Вольта ЛТД», АТ ДТЕК «Дніпровські електромережі», ДТЕК Придніпровська ТЕС, ПрАТ ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія».

Постійна співпраця з високотехнологічним бізнесом допомагає студентам Дніпровської політехніки здобути цінні знання і практичні навички. Для наших випускників це квиток успішного працевлаштування за фахом!

Дякуємо нашим партнерам! 


Іван Луценко,
доцент кафедри електроенергетики НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт