Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
19.11.2019

Конкурс на навчання в Туреччині


УВАГА! Конкурс для студентів 2 та 3 курсів факультету інформаційних технологій.
Відкривається конкурс на грант програми академічної мобільності Erasmus+ на семестрове навчання в Університеті Чанкири Каратекін, Туреччина, на весну-літо 2019-2020 навч.року в рамках академічної мобільності!! 

До вибору пропонуються дисципліни в рамках програми Mathematics за посиланням http://bbs.karatekin.edu.tr/dersPlani.aspx?bkod=06&fkod=07.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПОТРІБНО:
1) заповнити анкету за посиланням відділу міжнaродної академічної мобільності НТУ «Дніпровська політехніка»: АНКЕТА ;

2) надіслати своє резюме (CV) та копію заліковки на електронні адреси: начальника з академічної мобільності Катерини Сергіївни Жабчик prychyna.k.s@nmu.one
заступника декана ФІТ з міжнародної роботи Світлани Альбертівни Ус us.s.a@nmu.one);

3) внести предмети, що плануєте вивчати у закордонному університеті (http://bbs.karatekin.edu.tr/dersPlani.aspx?bkod=06&fkod=07) у Learning Agreement (заповнюється студентом разом із викладачем кафедри та заступником декана з міжнародної роботи, Learning Agreement буде надісланий студенту одразу після заповнення анкети-гугл форми).


Грант на академічну мобільність Erasmus+ покриває транспортні витрати та витрати на проживання і навчання в Університеті Чанкири протягом 5 місяців (літній семестр - березень 2019 -липень 2020).

ДЕДЛАЙН ПОДАЧІ ЗАЯВКИ – 24 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ!!!!!

У разі виникнення питань - звертайтеся за вказаними електронними адресами до начальника відділу міжнародної академічної мобільності та заступника декана з міжнародної роботи.


Відділ міжнародної академічної мобільності НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт