Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
04.12.2019

«ЗА УКРАЇНУ, ЗА ДНІПРО. 2014 – 2019…»

Напередодні Дня Збройних Сил України та Дня волонтера провідний фахівець центру культури української мови ім. О.Гончара Леся Степовичка зробила подарунок рідному університету. 
IMG_8039.JPG
 
1.JPG
У переповненій залі засідань вченої ради звучить Гімн України та Гімн університету. Ведучі Анжеліка Почаєвець та Дмитро Єфременко (студенти ФІТ) схвильовано і натхненно розпочинають презентацію, звертаючись до гостей, ветеранів АТО-ООС, родичів загиблих, донорів. На зустрічі присутні ректор, проректори, співробітники та студенти Дніпровської політехніки. 
IMG_3628.JPG
Два з половиною роки Леся Несторівна збирала матеріал для книги «За Україну, за Дніпро. 2014–2019…», пропустила через серце кожну історію. Її талановите перо, як завжди, емоційне, проникливе і небайдуже до людських доль, об’єднало історії життя студентів, випускників та співробітників Політехніки – учасників бойових дій та волонтерів. Гортаючи сторінку за сторінкою, автор розповіла про кожного героя, а ще демонструвала світлини з зони бойових дій. Запрошувала до слова матерів загиблих воїнів. 
2.JPG
Усі присутні вшанували пам’ять полеглих бійців хвилиною мовчання. Вічна вам шана, герої: Олександр Петрушов, Дмитро Решетняк, Андрій Лихогруд, Олександр Попов, Петро Карташов, Євген Танковський
IMG_3639.JPG
Від ректора НТУ «Дніпровська політехніка» Геннадія Півняка отримали Подяки університету за громадянську відвагу і мужність, чесне і бездоганне служіння українському народові, за зразкове виконання військового обов’язку наші колеги:  

НАЧОВНИЙ Іван Ілліч, КОШКА Дмитро Олександрович, БОНДАРЕНКО Андрій Олексійович, ІНЮТКІН Іван Володимирович, ТЕРЕЩУК Роман Миколайович, НЕДРЯ Кирило Михайлович, СИРОТА Петро Миколайович, АНГЕЛОВСЬКИЙ Олексій Ігорович, ТЕРЕЩУК Володимир Миколайович, ЗЕМЛЯНИЙ Владислав Миколайович, ГАРМАНОВ Максим Петрович, СОКОЛОВСЬКИЙ Геннадій Олександрович, ПОПОВА Наталія Олександрівна, студент 4-го курсу факультету ММФ КАРПОВ Анатолій Олексійович. 
IMG_3762.JPG
За волонтерську діяльність та допомогу фронту нагороджені Подякою: ЖАБЧИК Катерина Сергіївна, ГОРОШКО Наталія Олексіївна, ЗИМНИЦЬКА Світлана, СДВИЖКОВА Олена Олександрівна, БАРДАСЬ Артем Володимирович, ДИЧКОВСЬКИЙ Роман Омелянович, ЛУЦЕНКО Наталія Василівна, КОНДРАТЮК Микола Петрович, РЕВА Максим Михайлович, МАКАРОВ Владислав Леонідович, БАЄВ Едуард Леонідович. 
IMG_3699.JPG
За здачу крові для поранених бійців Збройних Сил України отримали Подяки: БЕРЕЗОВА Катерина Сергіївна і ЦЯПКА Владислав Григорович. 
IMG_8275.JPG
За написання книги «За Україну, за Дніпро. 2014-2019...», за волонтерську діяльність та допомогу фронту нагороджена Подякою та медаллю «За відданість університету» автор книги Леся Степовичка. Письменниця подарувала книги гостям і співробітникам нашого університету. 
31.JPG
Пісня «Ми хочемо миру» у виконанні першокурсниці факультету менеджменту Владислави Романченко об’єднала всіх у цьому бажанні. 

Героям слава! 

 ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
 Фото відеостудії «Юність»

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт