Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
10.03.2020

Підвищення майстерності спортсменів

5 - 6 березня на базі кафедри фізичного виховання та спорту НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся технічний семінар з Шотокан Карате-До. Він пройшов під керівництвом легенди карате, 7-разового Чемпіона світу, шеф-інструктора Всесвітньої федерації Шотокан Карате-до, володаря 9-го Дану з карате Шотокан Хітоши Касуя (м. Токіо).

У семінарі взяли участь провідні інструктори та спортсмени з багатьох регіонів нашої країни. На тренуваннях відпрацювали техніку і тактику ведення куміте (спаринг), техніку виконання ката (комплекс прийомів). Тренування проходили в динамічному режимі та супроводжувались детальними поясненнями і коментарями Сенсея.

Після закінчення практичного семінару відбулась атестація на Дан. Ступінь свого майстерства підвищили понад 15 спортсменів зі всієї країни, серед яких також були члени збірної команди Дніпропетровської області. Сенсей Касуя відзначив високий рівень підготовки українських спортсменів, а саме з нашого регіону.

7 березня також на базі кафедри фізичного виховання та спорту НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся Всеукраїнський турнір з карате шотокан «KASUYA CUP 2020». 

У змаганнях взяли участь більше ніж 250 спортсменів з 22 клубів нашої країни. Серед призерів та переможців – студенти НТУ «Дніпровська політехніка»:
Борис Водяний (ФІТ) - 1 місце ката серед чоловіків 18 р. та дор., 1 місце куміте шобу іппон серед чоловіків 18 р. та дор., 3 місце куміте шобу санбон серед чоловіків 18 р. та дор.
Дмитро Черчатий (ММФ) - 2 місце куміте шобу іппон серед чоловіків 18 р. та дор., 2 місце куміте шобу санбон серед чоловіків 18 р. та дор.


Інформація кафедри фізичного виховання та спорту НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт