Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
27.08.2021

Завершення проєкту FUTURE (ERASMUS+ K2), координованого НТУ «Дніпровська політехніка»

16-20 серпня у НТУ «Дніпровська політехніка» відбулася завершальна офлайн зустріч учасників консорціуму проєкту FUTURE «Формування різноманітного спільного майбутнього – широкий діалог для створення та методологічної підтримки мережі залучення молодих мігрантів до громадянського суспільства».

Центральною подією зустрічі стала презентація одного з головних здобутків проєкту – методологічного посібника для молодих активістів громадських організацій, студентів, викладачів університетів та всіх, хто переймається проблемами молоді.

IMG_2667.jpg

Посібник (Toolkit) випущений англійською мовою та містить теоретичну інформацію, практичні кейси, описи вправ та активностей, які можна використовувати під час неформальної комунікації з молодими мігрантами та біженцями, що змушені були покинути рідні країни внаслідок військових конфліктів та інших негараздів, і тепер у новому суспільстві стикаються з проблемами соціальної адаптації.

IMG_2683.jpg

Все, подане у посібнику, пройшло апробацію під час тренінгів та лабораторій проєкту, розроблено мультикультурною командою учасників проєкту та являє собою «досвід перших рук». Посібник створювався натхненням та ідеями учасників протягом терміну проєкту.

Посилання на посібник

Паперову версію тулкіту можна знайти у бібліотеці НТУ «ДП» та бібліотечках партнерських організацій. Електронний тулкіт буде доступний на сайті проєкту та через канали комунікації усіх учасників партнерського консорціуму.

Також під час фінальної зустрічі відбулися круглі столи з оцінки результатів проєкту та розробки планів розповсюдження інформації про результати проєктів серед зацікавлених осіб.

IMG_2555.jpg

Імпровізом фінальної зустрічі став додатковий дисемінаційний захід, який виник спонтанно на запит студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». У неформальний спосіб учасники проєкту розповіли майбутнім міжнародним експертам про проблематику проєкту та його головні результати.

І, звичайно, фінальна зустріч стала стартовою для нових ідей майбутньої колаборації.

591C9642_Original.jpg

Нагадаємо, проєкт FUTURE координується Дніпровською політехнікою з 2018 року у партнерстві з чотирма громадськими організаціями з різних країн: Associazione Connecting Europe (Італія), Fundacja Instytut Innowacji (Польща), Inceptus (Литва), International center for peace and integration (Грузія).

Його центральною темою стала допомога молодим мігрантам у соціалізації в нових країнах. Для цього було проведено низку тренінгів, досліджень та конференцій, розроблено «Надихаючий портал», методологічний посібник, створено артоб'єкти (фотовиставку та стіну підтримки), сформовано мережу однодумців у партнерських країнах.

591C9688_Original.jpg

Від НТУ «Дніпровська політехніка» проєкт реалізовувався Кафедрою міжнародних відносин і аудиту та Відділом міжнародних проєктів при потужній підтримці керівництва університету, фінансових, маркетингових, медійних та господарчих офісів, бібліотеки університету, Ради студентів університету та всіх щирих друзів проєкту.


Катерина Пряжнікова, керівник відділу міжнародних проєктів НТУ "Дніпровська політехніка" 

Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"



До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт