Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
05.09.2023

Разом з компанією Yalantis відкрили нову аудиторію

5 вересня в НТУ «Дніпровська політехніка» відкрили нову аудиторію для студентів, облаштовану за підтримки компанії Yalantis.

DSC09253.jpg

DSC09312.jpg


Співзасновник компанії Сергій Фесенко з першим проректором Артемом Павличенком та деканкою факультету інформаційних технологій Іриною Удовик урочисто розрізали червону стрічку.

DSC09291.jpg

НТУ «Дніпровська політехніка» та Yalantis підписали меморандум про співпрацю у 2021 році й за два роки партнерства вдалося втілити:
- щорічні практики та проведення тестових співбесід для студентів;
- лекції в рамках Universities Tour від Yalantis;
- участь викладачів у проєкти Yalantis Higher Education Camp та допомогу в оновленні навчальної програми з Node.js;
- багато лекцій та ярмарок з фахівцями-практиками Yalantis;
-  онлайн та офлайн екскурсії для студентів Дніпровським офісом Yalantis.

 «Я, як декан факультету інформаційних технологій, хочу висловити щиру вдячність компанії Yalantis за їхню постійну підтримку та спільний проєкт з облаштування аудиторії. Надалі ми плануємо щільно співпрацювати з компанією, бо це завжди на користь студентів. Не один рік ми проводили екскурсії офісом Yalantis для наших студентів та завжди маємо приємний фідбек. Співпраця з ІТ-компаніями не тільки поліпшує умови навчання, але й мотивує наших студентів навчатися, розвиватися та мріяти про роботу у провідних ІТ-компаніях, які підтримують освіту» - Ірина Удовик, деканка факультету інформаційних технологій.

DSC09283.jpg

Зі свого боку, співзасновник компанії Сергій Фесенко побажав, щоб нова аудиторія стала місцем, де студенти отримають кращий досвід, досягнення та розвиток.

Дякуємо нашим партнерам - компанії Yalantis за нові можливості для якісної освіти та адаптації до сучасних вимог!Пресслужба НТУ "Дніпровська політехніка"

Фото кіностудія "Юність"До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2023 Інформація про сайт