Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
26.04.2024

Підвищуємо рівень компетентності науково-педагогічних працівників Дніпропетровського регіону у сфері цифрових технологій

   Раді поділитися з вами результатами заходу, що відбувся в рамках проєкту AFID "Providing of Academic Freedom and Inclusion through Digitalization".

   За результатами тренінгу, який був проведений 8-10 квітня Алькальським університетом (Іспанія) для робочої групи проєту з Національного технічного університету "Дніпровська політехніка", 26 квітня 2024 в університеті відбувся воркшоп «Навчання цифровим навичкам викладацького та адміністративного персоналу» для науково-педагогічного персоналу Дніпропетровського регіону.

1.jpg

   Основна мета заходу – підвищення рівня компетентності науково-педагогічних працівників Дніпропетровського регіону у сфері цифрових технологій.

2.jpg

   Істотна увага під час тренінгу була приділена застосуванню платформи MS Teams, яка є потужним інструментом для створення інклюзивних навчальних курсів. MS Teams дозволяє створювати матеріали, які враховують потреби різних категорій студентів, надаючи можливість індивідуалізації навчального процесу та підтримки осіб з особливими потребами.

4.jpg

   Учасники воркшопу здобули практичні навички щодо використання MS Teams для створення адаптивних курсів, розробки доступних матеріалів та взаємодії з різними типами студентів. Вони також обговорили стратегії впровадження цих технологій у навчальний процес та обмінялися досвідом з колегами.

3.jpg

   Віримо, що цей воркшоп стане важливим кроком у напрямку створення більш інклюзивного навчального середовища, де кожен студент має можливість здобути якісну освіту, враховуючи їхні потреби та можливості. Ці нові цифрові навички допоможуть нашому персоналу підвищити якість навчання та забезпечити кращу підтримку для всіх студентів.

   Дякуємо всім учасникам за їхню зацікавленість та активну участь у заході! Наша спільна праця над змінами в освіті продовжується, і ми прагнемо досягти ще більших результатів разом.


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт