Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
23.07.2024

Дніпровська політехніка представила свій проєкт на START-UP BW SUMMIT 2024 у Німеччині


Enterprise Europe Network Ukraine спільно з EEN Німеччини, за фінансової підтримки Міністерства економіки, інновацій, праці та туризму Німеччини, відібрали 11 українських стартапів для участі у Start-up BW Summit 2024, який відбувся 8-11 липня 2024 року в Штутгарті (Німеччина). Серед них — стартап НТУ ДП H2ydroGen, який пропонує використовувати високоенергетичне водневе паливо для живлення об'єктів інфраструктури і транспортних засобів. Ідея проєкту полягає в тому, щоб перейти від зберігання самого водню до отримання його в необхідних кількостях. (Винахідники: Станіслав Барташевський, Андрій Коверя, Наталі Передерій, Аліна Овчаренко, Тетяна Булана). На Саміті стартап Дніпровської політехніки презентували Аліна Овчаренко та Тетяна Булана.

photo_2024-07-23_14-36-16.jpg

8 липня українська делегація представників університетів та бізнесу прибула до Німеччини. Візит розпочався з робочої зустрічі з представниками Міністерства економіки, інновацій, праці та туризму та Start-up BW Discovery Tour, під час якої була можливість познайомитися з деякими екосистемами півдня Баден-Вюртемберга.

9 липня представники з 20 країн відвідали Карлоручський технічний університет у Карлсруе. Там відбулася зустріч у Cyberforum в рамках міжнародного заходу «How to LÄND and EXPÄND in Germany», організованого CyberLab та European Digital Innovation Hub Karlsruhe (EDIH-AICS). Учасники заходу мали можливість дізнатися про можливості розвитку стартапів у Німеччині, обмінятися досвідом та засвоїти цінні знання з інтеркультурної компетентності та інтеграції. Учасники також здійснили екскурсію по KIT Campus Nord з KIT-Gründerschmiede — одному з найбільших університетських центрів стартапів у Німеччині, який працює у сферах цифровізації, штучного інтелекту, біотехнологій, мобільності та енергетики. Представники KIT-Gründerschmiede детально розповіли про інкубатор для розвитку інноваційних бізнес-ідей.

Далі делегація відвідала Фрайбург, де ознайомилася з його культурною спадщиною, історичним розвитком, економікою та бізнес-ідеями. Такі обміни та візити сприяють активізації міжнародної наукової співпраці та розвитку інноваційних ініціатив в університетському середовищі.

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт