Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
16.02.2023

Лекція: «Ходжалинська трагедія — один з перших і найбільш масових воєнних злочинів на пострадянському просторі. Як безкарність злочинців вплинула на наступні прецеденти».

16 лютого о 13.00 на онлайн-платформі Teams відбудеться зустріч з литовським журналістом Річардасом Лапайтісом, який був очевидцем Першої Карабахської війни та Першої чеченської війни, пережив російський полон.

Тема лекції: «Ходжалинська трагедія — один з перших і найбільш масових воєнних злочинів на пострадянському просторі. Як безкарність злочинців вплинула на наступні прецеденти».

Модеруватиме онлайн-зустріч кураторка українсько-азербайджанських проєктів, журналістка Марина Гончарук.

26 лютого — день пам’яті жертв Ходжалинської різанини, коли вірменські бойовики разом з росіянами 366 мотострілецького гвардійського полку жорсткого вбили мирних жителів азербайджанського міста Ходжали. На жаль, світова спільнота не відреагувала належним чином на порушення територіальної цілісності Азербайджану, на воєнні злочини проти азербайджанського населення. Згодом ми побачили аналогічні прецеденти у різних куточках пострадянського простору…

Річардас вперше прибув в Азербайджан на початку лютого 1992 року. Якими він пам’ятає ті страшні події? Як зважився згодом висвітлювати події Першої чеченської війни? Що дало сил пережити російський полон? Чому світ не зупинив тих, хто здійснює окупаційну політику та воєнні злочини? Про це та інше ми поговоримо під час зустрічі.

лек.jpg

Українсько-Азербайджанський культурно-діловий центр НТУ "Дніпровська політехніка"До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт