Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Клуб веселих та кмітливих продовжує набір:      
1) веселих, 
2) активних, 
3) артистичних,
4) цікавих, 
5) жартівливих людей!
Якщо ти впізнав себе в цьому неповному списку - вперед! Ми чекаємо на тебе!

http://kulichenko.com.ua/final-chempionatu-kavun-2012.html
20 грудня о 18:00 в актовій залі Придніпровської державної академії будівництва й архітектури (вул. Чернишевського,24а) стартує фінал відкритого міжвузівського чемпіонату команд КВН «КаВуН-2012». Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Захід відвідає міський голова Іван Куліченко.
У фіналі беруть участь чотири команди: «Крупа» (Дніпропетровська державна медична академія), «Теория ржи» (Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім.ак.В.Лазаряна), «Разящий» ( Національний гірничий університет), «Гринвич» (Дніпропетровський національний університет ім.О. Гончара), зазначають в управлінні.
За підсумками фіналу визначиться краща команда, яка отримає головний приз чемпіонату - право представляти Дніпропетровськ на щорічному Міжнародному фестивалі КВН «КіВіН», що традиційно проходить на початку року на Чорноморському узбережжі Кавказу – у місті Сочі (Росія).

Організатори чемпіонату – управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради, Дніпропетровська молодіжна рада при міському голові, Театр КВН ДГУ.

http://kavun.biz/news/chempion_sezona/2012-12-21-168
В упорной борьбе победителем и, как следствие, представителем нашего города на Международном фестивале КВН «КиВиН-2012» стала команда «Разящий» (Национальный горный университет). 


Оргкомитет чемпионата 
поздравляет победителей и 
желает им дальнейших успехов 
на КВНовском поприще.

Выступления команды: 
http://www.youtube.com/watch?v=rPn5gdtuSs8
http://www.youtube.com/watch?v=b9pD1yMtasg
http://www.youtube.com/watch?v=1aAN475dUmU

Рада студентів Національного гірничого університету, 2009 р.

Пр. К.Маркса, 19, корпус 7, кім.1104а

 373-07-12

studradangu@gmail.com

http://www.nmu.org.ua

 

© 2006-2023 Інформація про сайт