Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ВИПУСКНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ

Прізвище, ім’я, по батькові

Факультет

Місце роботи, посада

1903

1

Африкантов Олександр Володимирович

металургійний

-

2

Берман Михайло Ілліч 

гірничий

-

3

Бобрищев Олександр Олександрович 

металургійний

-

4

Виноградов Андрій Павлович

металургійний

Катеринославський гірничий інститут, професор.

5

Гіммельфарб Авраам Якович

гірничий

Головний інженер і член президії особливої комісії при президії ВРНГ з дослідження Курських магнітних аномалій. 

6

Євреїнов Георгій Євгенович

гірничий

Катеринославський гірничий інститут, професор. 

7

Ігнатов Олександр Миколайович 

гірничий

-

8

Кайстров Георгій Ваніфантійович 

металургійний

-

9

Корпусов Михайло Петрович

гірничий

Завідувач вугільної секції ВРНГ УРСР (Харків). 

10

Михайлов Борис Миколайович

металургійний

Завідувач професійно-технічної освіти робочих і школи фабрично-заводського учнівства (Іжевськ, Урал). 

11

Новицький Сигізмунд Костянтинович 

гірничий

-

12

Семягін Михайло Іванович 

металургійний

-

13

Танатар Йосип Ісаакович

гірничий

Катеринославський гірничий інститут, професор. 

14

Тер-Акопов Герасим Михайлович 

металургійний

-

15

Хаджі Ісак Маркович

гірничий

Золото-Тошківське рудоуправління, замісник головного інженера. 

16

Шешин Василь Павлович

металургійний

Брянський завод (Катеринослав), начальник доменного цеху. 


1904 

1

Александров Іван Миколайович 

гірничий

-

2

Башнін Олександр Павлович

гірничий

Кадіївка, викладач профшколи і профкурсів.  

3

Блохін Василь Афанасійович

гірничий

Краснодонське рудоуправління, дивізійний інженер. 

4

Богданович Олександр Порфирійович 

гірничий

-

5

Вишневський Йосип Леонардович 

металургійний

-

6

Герке Август Карлович

гірничий

Управління експлуатації побудови Мерефо-Херсонської залізниці (Катеринослав). 

7

Головков Костянтин Георгійович

металургійний

Слов’янськ, завідувач навчальної частини професійно-технічної школи. 

8

Діліон Віктор Климентович

гірничий

Інженер з прийому вугілля транспортоп’у (Харків).

 

9

Єпанечников Василь Васильович 

металургійний

-

10

Ієйте Семен Львович

гірничий

Макіївська рятувальна станція, хімік. 

11

Ільгісоніс Костянтин Мойсейович

гірничий

-

12

Квінт Костянтин Андрійович

гірничий

Комерційне управління Донвугілля (Харків), інспектор паливного відділу. 

13

Кондрацький Микола Павлович 

гірничий

-

14

Крачкевич Антон Едмундович 

металургійний

-

15

Лаура Олександр Григорович

гірничий

-

16

Ратнер Самуїл Ісайович 

металургійний

Берлін.

17

Сєроклинов Володимир Олександрович 

металургійний

-

18

Суздальцев Федір Васильович 

металургійний

-

19

Тер-Казаров Андрій Павлович 

гірничий

-

20

Фрідман Йосип Тимофійович

гірничий

Кадіївське рудоуправління, головний інженер. 


1905

-

-

-

-

 

1906

1

Авдаков Валеріан Михайлович 

гірничий

-

2

Болотников Микола Іванович 

гірничий

-

3

Гарнич-Гарницький Микола Миколайович 

металургійний

-

4

Звєрєв Йоаким Іванович 

гірничий

-

5

Коровніков Олександр Михайлович 

металургійний

-

6

Сладков Леонід Іванович

металургійний

Іжорський завод (Колпіно), завідувач прокатного відділу. 

7

Фот Яків Гергардович 

гірничий

-

8

Харламов Михайло Дмитрович 

гірничий

-


1907 

1

Бахтадзе Тит Петрович 

гірничий

-

2

Бірюков Сергій Андрійович 

металургійний

-

3

Богдзевич Костянтин Антонович 

гірничий

Саратов, голова державної будівельної контори.

4

Брітцин Олександр Антонович 

металургійний

-

5

Воликовський Андрій Костянтинович 

гірничий

Уповноважений Мар’ївського району Донвугілля.

6

Гебгардт Владислав Лаврентійович 

гірничий

Гришинське рудоуправління, головний інженер.

7

Геріх Август Францович 

металургійний

-

8

Гнамм Йосип Филипович

гірничий

Голубівське рудоуправління, головний інженер. 

9

Грановський Яків Мойсейович

гірничий

Гірничий технікум (Лисичанськ), викладач. 

10

Гребень Григорій Миколайович 

гірничий

-

11

Григорьєв Микола Пилипович 

гірничий

-

12

Грінгоф Фадей Генріхович

гірничий

Начальник Економічного управління Пензенського Раднаргоспу. 

13

Каргін Олексій Костянтинович

гірничий

Завідуючий роботами з глибокого буріння Курської магнітної аномалії. 

14

Кисельов Костянтин Корнійович 

гірничий

-

15

Койбаш Олексій Юхимович

металургійний

Губернський архітектор (Бахмут). 

16

Колесников Сергій Якович 

гірничий

-

17

Кравцов Йосип Давидович 

гірничий

-

18

Краснослободський Михайло Іванович

гірничий

Викладач профшкіл та шкіл фабрично-заводського учнівства (Катеринослав). 

19

Любинський Цезарій Цезарійович 

гірничий

-

20

Матов Георгій Миколайович

гірничий

Голова технічної інспекційної комісії Донвугілля. 

21

Ниценко Сергій Андрійович 

гірничий

-

22

Пивоваров Микола Іванович 

гірничий

-

23

Ренєв Василь Микитович

металургійний

Інженер правління Півден-Сталі (Москва) 

24

Розловський Григорій Азарович 

гірничий

-

25

Семенов Олексій Аполлонович

гірничий

Помічник завідувача технічного відділу Транспорткопі (Харків). 

26

Семенов Іван Михайлович 

металургійний

-

27

Скорута Микола Йосипович 

гірничий

Тифліс.

28

Скуляри Микола Михайлович 

металургійний

-

29

Шильдорф Володимир Володимирович 

гірничий

-

30

Шишкін Олександр Олександрович

гірничий

Криворізьке рудоуправління, завідуючий проектно-змінного підвідділу. 

31

Щепін Михайло Васильович

гірничий

Інженер при Інституті фізичних методів лікування (Севастополь). 

32

Яньковський В’ячеслав Арсенович

гірничий

-

 

1908 

1

Бранденбургер Герберт Теодорович 

металургійний

-

2

Гуляков Іван Федорович 

гірничий

-

3

Ексе Олександр Платонович 

металургійний

-

4

Капелькін Веніамін Володимирович

гірничий

Золото-Точиновське рудоуправління, завідувач гірничих робіт 

5

Корсак Іван Казимирович 

гірничий

-

6

Корсунський Сергій Олександрович 

металургійний

-

7

Масленников Василь Васильович 

гірничий

-

8

Островський Вацлав Францович 

гірничий

-

9

Паршин Микола Федорович 

гірничий

-

10

Пржибишевський Олександр Юліанович

гірничий

Донецько-Грушевське рудоуправління, головний інженер. 

11

Раков Максиміліан Митрофанович 

гірничий

-

12

Ральф Євген Йосипович 

гірничий

-

13

Сапунов Володимир Олексійович 

гірничий

-

14

Сипневський Владислав Едуардович 

гірничий

-

15

Спеглянін Микола Рачардович 

гірничий

-

16

Терещенко Федір Петрович

гірничий

Рудник Галковського (Криворізький район), завідувач гірничих робіт. 

17

Тжицяковський Вітольд Олександрович 

гірничий

-

18

Шадлун Георгій Іоакимович

гірничий

Районний уповноважений Донвугілля (Харків). 

19

Шахнович Симон Гилелевич

гірничий

Палестина. 


1909 

1

Аморетті Антон Августович

гірничий

-

2

Владикін Іван Іванович

гірничий

Горлівський Гірничий Округ, начальник. 

3

Гамазов Георгій Ардутюнович 

гірничий

Москва.

4

Гейбович Микола Станіславович 

металургійний

-

5

Желондек Олександр Андрійович 

металургійний

-

6

Зданович Антон Домінікович

металургійний

Сталінський комбінат Півден-Сталі, інженер з нагляду за безпекою. 

7

Змєйцин Олександр Костянтинович 

металургійний

-

8

Кабахідзе Аполлон Арсенович 

гірничий

-

9

Костромін Микола Михайлович 

металургійний

-

10

Кучугуренко Петро Васильович 

металургійний

Новочеркаський політехнічний інститут, викладач.

11

Левін Ошер Меєрович 

гірничий

-

12

Мнацаканьянц Серапіон Артемійович

гірничий

Завідуючач відділу ізоляції нафтових свердловин від обводнення (Баку).  

13

Наумов Іван Степанович

металургійний

Краматорський завод, начальник хімічної лабораторії. 

14

Прохоров Василь Іванович

гірничий

Прохорівський рудник, завідувач шахти. 

15

Рабінович Зіновій Наумович

гірничий

Завідувач відділу експлуатації Романинського району (Азнафта, Баку). 

16

Самойлов Віктор Миколайович 

гірничий

-

17

Свіцин Олександр Олександрович 

металургійний

-

18

Слонимський Зенон Абрамович 

металургійний

Директор заводу Кримскло (Сімферополь).

19

Яницький Едвард Ромуальдович 

гірничий

Завідувач гірничих робіт Хімвугілля (Харків).

20

Яньковський Петро Арсенович

металургійний

-

 

1910 

1

Агагульянц (Агагулов) Гаврило Павлович

гірничий

Ростковський рудник (Криворізький район), завідувач. 

2

Булиго Сергій Костянтинович 

гірничий

-

3

Водзіновський Владислав Генріхович 

металургійний

-

4

Горячев Микола Іванович

гірничий

Горлівське рудоуправління, головний інженер. 

5

Долгополов Дмитро Миколайович 

гірничий

-

6

Енслен Яків Якович 

металургійний

-

7

Завадський Семен Альбінович 

гірничий

-

8

Князєв Олександр Гаврилович 

гірничий

-

9

Кочергін Олександр Гаврилович 

гірничий

-

10

Ленчевский-Самотия Олександр Леонтійович 

металургійний

-

11

Марченков Володимир Іванович 

гірничий

-

12

Ноткін Олександр Абрамович 

гірничий

-

13

Охотський Володимир Павлович 

металургійний

-

14

Петров Костянтин Григорович 

гірничий

Урал.

15

Ратовт Сигізмунд Іванович 

гірничий

-

16

Рендель Микола Юхимович

металургійний

Інженер для доручень при начальнику Московсько-Київсько-Воронезької залізниці (Курськ). 

17

Савельєв Дмитро Петрович

гірничий

Помічник головного інженера на заводі оптичного скла. 

18

Серебряніков Петро Іванович 

гірничий

-

19

Синберг Август Едуард Іванович 

гірничий

-

20

Ткаченко-Ткач Іван Микитович 

металургійний

-

21

Ткемаладзе Андрій Минич 

гірничий

-

22

Яковлєв Олександр Порфирович 

гірничий

Начальник Луганського гірничого округу.

23

Яковлєв Йосип Дмитрович

гірничий

Курське земельне управління, гідрогеолог; викладач Курського ІНО. 


1911 

1

Алексюшин Павло Степанович 

гірничий

-

2

Атоменський Дмитро Петрович 

металургійний

-

3

Балієв Андреас Киракосович 

гірничий

-

4

Богословський Петро Миколайович

гірничий

Ростковський рудник (Криворізький район), помічник управляючого вечірнього робітничого технікуму. 

5

Волостних Дмитро Олександрович

гірничий

Начальник 3-го відділу служби руху Донецької залізниці (ст. Дебальцево). 

6

Вучетич Віктор В’ячеславович 

гірничий

-

7

Гальперсон Лазар Маркусович 

металургійний

-

8

Георгієвський Борис Павлович

металургійний

Інженер Народного Комісаріату шляхів сполучення (Москва). 

9

Гурвіц Петро Аркадійович

гірничий

Управління Держприбутків Наркомфіну УРСР (Харків), інспектор відділу оренди надр. 

10

Гуртовенко Семен Прокопович 

гірничий

-

11

Демидов Павло Олександрович

гірничий

Інженер відділу Азнафти (Ростов-Дон). 

12

Должанський Борис Мойсейович 

гірничий

-

13

Дробишев Валентин Матвійович 

металургійний

-

14

Зак Шмуль Вульф Пінхосович 

металургійний

-

15

Зільберглейт Абрам Борисович

гірничий

Південно-рудний трест (Дубова Балка), завідувач хімічної лабораторії. 

16

Касовський Павло Олександрович 

металургійний

-

17

Качанов Сергій Степанович 

металургійний

-

18

Косякін Костянтин Дмитрович 

гірничий

-

19

Котенєв Валер’ян Сергійович 

гірничий

-

20

Кравцов Володимир Олексійович 

гірничий

-

21

Ладейщиков Олександр Іванович 

гірничий

-

22

Ластовченко-Ластовець Федір Трохимович

гірничий

Пермський політехнікум, завідувач електротехнічного відділу та викладач. 

23

Лузан Федір Іванович 

гірничий

-

24

Малишевський Станіслав Францевич 

гірничий

-

25

Мангольдт Олександр Оттович 

металургійний

-

26

Мартенс Яків Петрович

гірничий

Південно-рудний трест (Дубова Балка), завідувач хімічної лабораторії. 

27

Нег Отто Петрович 

металургійний

-

28

Панюшкін Микола Іванович

гірничий

Служить в Управлінні Московського Губ. інженера. 

29

Поляков Костянтин Володимирович

гірничий

Інженер-геолог Російського геологічного комітету; завідувач підприємств золотодобувної промисловості Кір. РНГ 

30

Попов Анатолій Петрович

гірничий

Губернське статистичне бюро (Катеринослав), завідуючий промисловим відділом 

31

Поцепухов Петро Петрович 

металургійний

-

32

Сабсай Давид Маркусович 

металургійний

-

33

Сурпин Михайло Самойлович 

гірничий

-

34

Ульмер Отто Мартинович 

гірничий

-

35

Шапіро Йосип Борисович

гірничий

Орендне управління московської РНГ (Москва), інженер. 

36

Шишкін Костянтин Семенович

гірничий

Південно-рудний трест (Дубова балка), завідувач статистичного підвідділу технічного відділу. 

37

Шморгунов Василь Іванович

гірничий

Інженер технічного відділу рудоуправління „Хімвугілля”. 

38

Шпрангель Михайло Матвійович

гірничий

Завідувач технічно-наукового бюро Півден-Сталі (Харків). 


1912 

1

Алексеєв Валентин Михайлович 

гірничий

-

2

Алексеєв Іван Михайлович

гірничий

Ровенецьке рудоуправління, маркшейдер 

3

Башкін Олександр Зосимович 

гірничий

-

4

Берман Іона Семенович

металургійний

Завод „Російський Дизель” (Ленінград), помічник комерційного директора. 

5

Бейлін Лев Давидович 

гірничий

-

6

Бухиник Іван Прокопійович

гірничий

Катеринославський гірничий інститут, доцент; Боково-Хрустальський округ, окружний маркшейдер. 

7

Вітлін Лев Абрамович 

гірничий

-

8

Вишневський Бенедикт Костянтинович 

гірничий

-

9

Волошановський Андрій Андрійович

гірничий

Чулковське рудоуправління, помічник головного інженера. 

10

Вопілкін Олексій Олексійович

гірничий

Начальник Одеського гірничого округу. 

11

Воробйов Микола Никифорович

гірничий

Петровський Комбінат Півден-Сталі, Веровський рудник, помічник завідувача. 

12

Воронков Олексій Олександрович

гірничий

Довжанське рудоуправління, інженер місцевого відділу спілки гірників 

13

Ганжелєєв Євген Іванович 

гірничий

-

14

Гебгардт Михайло Лаврентійович 

гірничий

Начальник Алмазного гірничого округу.

15

Гембицький Сергій Самуїлович 

гірничий

Катеринославський гірничий інститут, доцент.

16

Глінка Іван Іванович 

металургійний

-

17

Горбачов Микола Михайлович

гірничий

Кадіївське рудоуправління. маркшейдер. 

18

Грінер Олександр Семенович

гірничий

Управління Москвугілля, помічник управляючого відділом експлуатації. 

19

Длугоборський Станіслав Фелиц. 

гірничий

-

20

Долинський Вітольд Едуардович

гірничий

Катеринославське рудоуправління, помічник головного інженера. 

21

Дорофєєв Павло Євграфович

гірничий

Управляючий тресту „Кіркулісіль” (Баку). 

22

Євсєєв Леонід Васильович

гірничий

Технічний інспектор Боково-Хрустальського району. 

23

Євстратов Олександр Михайлович

гірничий

Районний керівник з реалізації Донецького мінерального палива, Харків, Донвугілля. 

24

Зорін Костянтин Олексійович

гірничий

Катеринославський гірничий інститут, доцент; Сталінський округ, окружний маркшейдер. 

25

Казановський Гаврило Степанович 

гірничий

-

26

Кіпіані Даниїл Миколайович

гірничий

Управляючий Тквібульського кам’яновугільного  рудника. 

27

Ключанський Георгій Васильович

гірничий

Московська гірнича академія, професор. 

28

Котляревський Михайло Костянтинович

гірничий

Начальник Прикаспійського гірничого округу (Гур’єв). 

29

Лелехін Олександр Іванович

гірничий

Інженер „Кубчорнафти” (Краснодар). 

30

Малинковський Микола Васильович

металургійний

Завідувач заготівельної контори (П’ятигорськ).  

31

Масленников Василь Васильович

гірничий

Завідувач Лисичанського гірничого технікуму. 

32

Міцевич Владислав Юліанович 

гірничий

-

33

Наркевич Маріан Юлійович 

гірничий

-

34

Пазенко Іван Кирилович

гірничий

Кіровоградський округ, окружний меліоратор. 

35

Пономаренко Олександр Мойсейович 

гірничий

-

36

Правденко Дмитро Якович 

гірничий

-

37

Приспешников Анатолій Федорович 

гірничий

-

38

Рубанович Нісон Абрамович

гірничий

Донвугілля (Харків), заступник завідувача технічного відділу. 

39

Рубінштейн Ісак Маркович

металургійний

Головний інженер колишнього заводу Шодуар (Амур-Нижньодніпровськ). 

40

Рюмшин Василь Іванович 

гірничий

-

41

Сметанін Володимир Петрович

металургійний

Брянське рудоуправління, завідувач коксівного відділення. 

42

Солодовников Микола Іванович 

гірничий

-

43

Сороковський Мечислав Нарцизович 

гірничий

-

44

Хлєбніков Дмитро Володимирович 

гірничий

-

45

Христофоров Олексій Сергійович

металургійний

Уповноважений Кавгідробуду (Ставрополь, Кавказ). 

46

Чинакал Микола Андрійович

гірничий

Донвугілля (Харків), головний інженер з механізації. 

47

Шапіро Роман Борисович

гірничий

Будьонівське рудоуправління, дивізійний інженер і завідувач гірничих робіт. 

48

Шевяков Лев Дмитрович

гірничий

Катеринославський гірничий інститут, професор. 

49

Шейдаков Павло Йосипович

гірничий

Краснодонське рудоуправління, завідувач гірничих робіт. 

50

Шитковський Костянтин Павлович 

гірничий

-

51

Шмідт Олександр Іванович 

гірничий

-


1913 

1

Алексеєв Андрій Костянтинович 

гірничий

-

2

Бекнєв Олександр Олександрович 

металургійний

-

3

Булдовський Андрій Костянтинович

гірничий

В. о. комерційного директора Південно-рудного тресту 

4

Бунько Йосип Бенедиктович 

гірничий

-

5

Виродов Андрій Федорович 

гірничий

-

6

Єнішерлов Андрій Михайлович

металургійний

Інженер для технічних занять Центру Управління Внутрішніх водних Шляхів Сполучення (Москва). 

7

Єсманський-Григор’єв Павло Матвійович

металургійний

Голова Інституту Наукової Організації Виробництва (Таганрог). 

8

Жигаловський Всеволод Інокентійович

гірничий

Південно-Рудний трест (р. Дубова Балка), завідувач гірничого підвідділу. 

9

Іванов Микола Олександрович 

гірничий

-

10

Кассич Олександр Степанович 

металургійний

-

11

Киселевський Мойсей Абрамович 

гірничий

Севастополь.

12

Ладейщиков Олексій Іванович 

гірничий

-

13

Лазарев Георгій Володимирович

гірничий

Інженер „Кубчорнафти” (Краснодар). 

14

Лібкінд Лев Самуїлович

гірничий

Донецько-Грушевське рудоуправління, помічник головного інженера. 

15

Логійко Полікарп Матвійович 

гірничий

-

16

Лукашков Федір Адріанович

металургійний

Сталінський металургійний завод, помічник начальника доменного цеху. 

17

Маджаров Володимир Васильович 

гірничий

-

18

Мельников Василь Михайлович

гірничий

Завідувач гірничих робіт Оренбурзького „Губ. Силікату”. 

19

Мінаєв Олександр Олександрович 

металургійний

-

20

Мінухін Ісидор Зіновійович

гірничий

Начальник гірничого відділу Промислового бюро Ю.В.Р. (Ростов-Дон). 

21

Мошкевич Володимир Мойсейович 

гірничий

Інженер паливного відділу Донвугілля (Харків).

22

Назаров Павло Іванович 

гірничий

-

23

Одабаш’янц (Одабашев) Григорій Георгійович 

металургійний

Старший інспектор управління крайової Ю.В.Р.К.И.

24

Павлов Володимир Семенович

металургійний

Начальник гірничого округа (Катеринослав). 

25

Покатаєв Микита Іларіонович

гірничий

Московська гірнича академія, викладач. 

26

Поляков Володимир Артемійович

гірничий

Начальник Лисичанського гірничого округу. 

27

Правденко Еммануїл Якович 

металургійний

-

28

Рабухін Евель Шмулевич 

металургійний

-

29

Ремпен Костянтин Карлович

металургійний

Завод Сільмаштрест (Чита), головний інженер. 

30

Рудницький Мстислав Квінтиліанович 

гірничий

Катеринославський гірничий інститут, асистент.

31

Свєтлаков Павло Юрійович 

металургійний

-

32

Скоробогатов Іван Георгійович 

гірничий

-

33

Соболєв Василь Гаврилович 

гірничий

-

34

Соболєв Микола Сергійович

металургійний

Брянський завод, помічник начальника доменного цеху. 

35

Стефанов Павло Захарович

гірничий

Сталінська геологорозвідувальна партія, завідувач гірничих робіт. 

36

Тимофєєв Григорій Миколайович 

металургійний

-

37

Трофимчук В’ячеслав Дмитрович 

металургійний

Міньярський завод (Урал), технічний керівник.

38

Убрусов Микола Іванович

гірничий

Горлівське рудоуправління, помічник головного інженера. 

39

Фесенко Володимир Григорович

гірничий

Сорокінське рудоуправління, помічник головного інженера. 

40

Франк Володимир Вільгельмович 

гірничий

-

41

Хлєбніков Борис Якович

гірничий

Інженер гірничого директорату Центральної Вугільної Промисловості ВДНГ СРСР (Москва). 

42

Холявко Василь Никифорович 

гірничий

-

43

Шамін Олександр Васильович 

гірничий

-

44

Шаповалов Олександр Петрович

гірничий

Районний геолог Старо-Грозненських нафтових промислів. 

45

Шатунов Василь Григорович 

гірничий

-

46

Ширяєв Євлампій Трифонович

металургійний

-

 

© 2006-2023 Інформація про сайт