01.02.2012Нагородження на Вченій раді НГУ
На Вченій раді Національного гірничого університету 31 січня ректор, академік НАНУ Геннадій Півняк вручив дипломи і нагрудні знаки – заслуженого професора НГУ – завідувачу кафедри будівництва і геомеханіки Олександру Миколайовичу Шашенку та заслуженого викладача НГУ – директору Науково-методичного центру Володимиру Олександровичу Салову.
30.01.2012Ректор НГУ Геннадій Півняк на обласному радіо (АУДІО)
Програма "Відкрита студія" на обласному радіо за участю ректора Національного гірничого університету, академіка НАН України Геннадія Григоровича Півняка
20.01.2012Ентузіасти довузівської підготовки
Довузівську підготовку на підготовчому відділенні в МІБО (Межгалузевий інститут безперервної освіти) НГУ проходить більше двохсот чоловік. Всі учасники працюють наполегливо, з інтересом. Колектив викладачів підготовчого відділення - це захоплені і віддані своїй справі люди, професіонали високого класу, творчі натури.Людмила Анатоліївна Заїка, старший викладач кафедри іноземних мов - з їхнього числа. У цьому навчальному році вона бере участь у підготовці слухачів ПВ до ЗНО з англійської мови.
18.01.2012"Коли можливе стає реальним: бізнес-тиждень в Бельгії""
25 січня на кафедрі іноземних мов відбудеться конференція "Коли можливе стає реальним: бізнес - тиждень в Бельгії". Студенти Гірничого, які вже успішно відвідали Бельгію розкажуть про свої враження та поділяться досвідом з усіма бажаючими.
Поїздка до Сполучених Штатів Америки відбувалась у складі офіційної делегації Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на чолі з першим заступником міністра Євгеном Сулимою, а також директором інформаційно-іміджевого центру Іриною Гагаріною, представником Американських рад посольства США в Україні Вірою Тарновською.
06.01.2012ЗВІТ РЕКТОРА НГУ, АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ГЕННАДІЯ ПІВНЯКА ЗА 2011 РІК
Університет повинен творити знання і змінювати свідомість. Саме від університетської освіти залежить рівень національної консолідації, здатність порозумітися.
Для того, щоб університети виконували цю роль, потрібно надати їм свободу, університетську автономію. Університети повинні бути самостійними інтелектуально-науковими центрами, що визначають правила життя.
Держава може здобувати та захищати свою незалежність тоді, коли має потужний людський капітал і генерує нове знання. Генерувати знання вона може, насамперед, через центри незалежної думки.
Передбачено інституційні, академічні та фінансові засади автономії вищих навчальних закладів.
Статус дослідницького університету зобов'язує НГУ в усіх ключових сферах діяльності досягати визначених високих критеріїв результативності, інноваційності й якості освіти. Такий креативний підхід - архіважлива справа для кожної кафедри, факультету, студентів і співробітників.