Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

З метою стимулювання наукових досліджень та підвищення наукової активності молоді щорічно, згідно з Положенням про конкурс наукових робіт, проводиться змагання серед молодих вчених та студентів Національного гірничого університету. Крім того, талановиті студенти можуть претендувати на гранти Президента та Прем'єр-міністра України.

Щорічні гранти Президента України для обдарованої молоді

Гранти Президента України для обдарованої молоді (далі - гранти) - це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сфері. Щорічно присуджується 60 грантів. Максимальний розмір кожного гранту не може перевищувати 75 тисяч гривень. Грант може одержати громадянин України віком до 35 років.

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Присуджується молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку суспільно-економічного життя України, її розбудові та утвердженню міжнародного авторитету держави. Кількість – 60 щорічних премій у 6 номінаціях: за виробничі досягнення; за наукові досягнення; за творчі досягнення; за спортивні досягнення; за особисту мужність; за внесок у розвиток молодіжного руху. Розмір премії – 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Граничний вік (на момент подання запиту) – 35 років. Термін подання – до 1 березня.


Види заохочувальних стипендій за особливі успіхи у навчанні, науково-дослідній роботі та здобутків з інших видів робіт (громадській, культурній, мистецькій, спортивній та ін.).

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт