Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Послуги інтернет-порталу державної служби зайнятості!

Щодня у пошуках роботи до порталу www.trud.gov.ua звертаються близько 1000 осіб. Кожен третій шукач роботи знаходить для себе підходящі вакансії, адже загальнодержавна база даних налічує понад 200 тис. пропозицій роботи

Переглянути актуальні вакансії по всій країні Ви зможете за допомогою сервісу «Пошук роботи». Ви можете також залишити своє резюме у рубриці «Робота» (підрубрика «Заповнити резюме»). Роботодавці всієї країни матимуть можливість ознайомитись з Вашими професійними якостями і навичками, в тому числі через засоби автоматизованої електронної розсилки інформації, що здійснює державна служба зайнятості.

У рубриці «Корисні веб-джерела» для Вас представлено перелік популярних українських і закордонних інтернет-сайтів з пошуку роботи.

Ви цікавитесь можливістю підвищення кваліфікації чи здійснення професійного навчання за направленням служби зайнятості? Бажаєте спробувати себе у підприємницькій діяльності чи отримати іншу корисну інформацію щодо працевлаштування? Вам у нагоді стане рубрика «Послуги населенню».

Прагнете бути завжди в курсі ноу-хоу у  сфері зайнятості? Ви ще не знаєте, як скористатися новим мобільним сервісом «Пошук роботи»? Завітайте до рубрики «Інформація про державну службу зайнятості» (підрубрика «Діяльність ДСЗ»).

Якщо Ви звернетесь до сервісу «Підписка» і зареєструєтесь,на розсилку найсвіжіших новин – на Вашу електронну адресу оперативно надходимите інформація про новини,заходи,нововведення у наданні послуг державною службою зайнятості.

Бажаєте ознайомитись із законодавством про зайнятість та соціальне страхування? Вас цікавить механізм призначення матеріального забезпечення у разі настання  та отримання одноразової виплати для відкриття власної справи? Можливо, у Вас є питання щодо трудового законодавства, порядку реєстрації у службі зайнятості, участі у громадських роботах? Корисним для Вас стане сервіс «Нормативно-правова база», в якому представлено добірку чинних нормативно­правових документів. 

У разі, якщо Вам необхідно отримати відповідь на актуальне питання щодо соціальних послуг, які надає служба зайнятості,­перегляньте рубрику «Консультації фахівців». Для Вас представлено популярні запитання і відповіді, з яких Ви почерпнете корисну інформацію.

Скориставшись сервісом «Консультаційний центр», Ви можете особисто поставити конкретне запитання, і наші фахівці оперативно нададуть роз'яснення.

«Труд» - це портал нового покоління, створений для пошуку роботи в Україні, інтегрований з найбільшою загальнонаціональною базою даних державної служби зайнятості України.

Послуги інтернет-ресурсу направлені на задоволення потреб у працевлаштуванні на підприємствах з будь-якого регіону України. Бажаючі працевлаштуватися мають ефективні інструменти, щоб вибрати гідні вакансії кращих роботодавців, створити власне резюме на сайті, підписатися на отримання нових вакансій на власну електронну скриньку та багато іншого.  

© 2006-2023 Інформація про сайт