Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Навіщо вивчати китайську мову?

З кожним роком збільшується необхідність у спеціалістах, які володіють китайською мовою, оскільки поглиблюються відносини між нашими країнами. До цього часу її викладання здійснювалося лише у декількох навчальних закладах. Наші курси призначенні для широкого кола людей, які цікавляться Китаєм та яким необхідно оволодіти китайською мовою у професійних цілях.

Китайська мова відноситься до китайсько-тибетської (сіно-тибетської) сім'ї. Спочатку це була мова основної етнічної групи Китаю - Хань. Сьогодні це є одна з найпоширеніших сучасних мов. Понад 1 млрд людей розмовляють китайською. Китайська мова є однією з 6 офіційних та робочих мов ООН. Це офіційна мова КНР, Тайваню і Сінгапуру.

Діяльність Українсько-Китайського культурно-лінгвістичного Центру НГУ в організації викладання китайської мови полягає у проведенні мовних курсів, а також у популяризації вивчення китайської мови та культури в Україні.

Навчання проводиться із залучанням як місцевих, так і китайських викладачів.

Українсько-Китайський культурно-лінгвістичний Центр пропонує наступні програми з вивчення китайської мови:

Курс китайської мови для початківців (дорослі з нуля).

Курс китайської мови для дорослих з різними рівнями підготовки з метою вдосконалення навичок володіння мовою.

Курс китайської мови для дітей від 7 років.

Клуб розмовної китайської мови.

Програма основного курсу складається з 4 рівнів. Кожен рівень вказує на відповідний ступінь сформованості мовленнєвої компетенції:

Початковий

Елементарний

Нижче середнього

Середній (незалежний користувач).


Що таке Українсько-Китайський культурно-лінгвістичний Центр?

УКЦ НГУ здійснює свою діяльність за наступними напрямками:

- організація курсів з вивчення китайської мови;

- запрошення до співпраці китайських експертів, які будуть сприяти реалізації місцевих проектів та програм;

- створення та забезпечення діяльності бібліотеки китайської літератури (відео та аудіо матеріали);

- організація курсів та майстер класів із вивчення феншуй, каліграфії;

- проведення виставок у галузі освіти, науки та культури за участю китайських партнерів;

- організація бізнес-семінарів та семінарів із проблем співпраці з діловими та культурними китайськими партнерами.


Курси з китайських мистецтв

Українсько-Китайський культурно-лінгвістичний Центр допоможе Вам не лише оволодіти китайською мовою, але й глибше пізнати культуру Піднебесної, адже розуміння мови, її коректне вживання, уміння без попередньої підготовки розв’язувати комунікативні завдання з урахуванням соціокультурних і соціолінгвістичних аспектів мови потребує знань з історії і культури, особливостей ментальності народу, правил вербальної і невербальної поведінки в типових ситуаціях спілкування.

Для бажаючих докладніше познайомитися з культурою та національними традиціями Китаю у Центрі проводяться заняття зі старовинних мистецтв Піднебесної:

- Феншуй

- Каліграфія

- Китайська чайна церемонія


Інформаційні послуги

Однією із задач Центра є сприяння зміцненню взаєморозуміння між народами Китаю та України шляхом надання інформаційних послуг, проведення культурних заходів та надання можливості поспілкуватися представникам двох країн. До послуг відвідувачів центра надається бібліотека, відеотека, аудіотека, журнальний стенд та Інтернет - куточок.

Підручники, журнали та газети (за виключенням відеокасет, аудіокасет та CD – дисків) можуть видаватися для використання вдома. Надається можливість в отриманні копій. Для перегляду відеоматеріалів існує відео-куточок зі спеціальними комплектами відео-обладнання для особистого користування.


Розклад занять

Формується по мірі комплектування груп. Ми навчаємо за гнучким графіком!


Запис на курси китайської мови

Постійно, але комплектування груп починається з 25 серпня щороку та додатково впродовж останніх двох тижнів календарного року в грудні. Запис за тел.: (067) 652-62-58 (в.о. директора УКЦ НГУ Лісогор Світлана Георгіївна)


Умови навчання

Вартість навчання на курсах, умови оплати

- Після Вашого звернення Ви дізнаєтеся, де, як і коли необхідно сплатити за навчання на курсах китайської мови або інших курсах.

- Послуги банку, пов’язані з оплатою курсів, сплачуються слухачами курсів окремо.

- Якщо оплата за навчання на курсах не здійснюється Вами вчасно, Ви втрачаєте право відвідувати курси японської мови або інші курси.

Зміна рівня

Якщо Ви переконалися у певній невідповідальності курсу рівню Ваших знань, Ви маєте право протягом двох тижнів після початку навчання на курсах перейти до іншої групи, узгодивши це питання з керівником Українсько-Китайського Центру.

Свідоцтво про навчання

Після закінчення курсів Ви отримаєте свідоцтво про навчання на курсах, якщо Ви

- відвідали не менш, ніж 70% занять на курсах;

- успішно закінчили курси китайської мови (або інші курси).

Успішне навчання на курсах початкових рівнів надає Вам право автоматично (тобто без вступного тесту) записатися на курси вищого рівня.

Відмова від навчання

Після початку курсів внесені слухачем кошти за навчання не повертаються.

Відсутність занять

У святкові дні заняття не відбуваються. Це враховано у Вашому семестровому плані, так що кількість занять від цього не змінюється. Якщо заняття не відбуваються з причин, за які несе відповідальність Українсько-Китайський Центр, ці години занять будуть відпрацьовані за домовленістю між керівником та слухачами курсів.


Правила навчання і внутрішнього розпорядку

Кожен слухач курсів зобов’язаний дотримуватися правил відвідування курсів і внутрішнього розпорядку, які діють в Українсько-Китайському Центрі. Просимо Вас приходити на заняття вчасно та вимикати під час занять мобільні телефони.


Чекаємо на Вас в Украінсько-Китайському культурно-лінгвістичному Центрі НГУ - осередку китайської культури в Дніпропетровську!

Приєднуйтесь до великої сім'ї китайськомовного населення планети!

Зичимо Вам успіхів у навчанні! 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт