Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
17.07.2019

Нафтогазова справа очима студентів

Бурова практика – одна з важливих форм підготовки висококваліфікованих фахівців відповідно до сучасних вимог і просто необхідна в навчальному плані студентів. 
В першій половині липня відбулися практичні заняття у рамках проходження навчальної практики для студентів спеціальностей – 185 «Нафтогазова інженерія та технології» і 184 Гірництво «Буріння розвідувальних та експлуатаційних свердловин». Практиканти відвідали промислові майданчики заводу Дніпровського бурового обладнання та діючі свердловини.

Студент групи 185-17-2 ГРФ Ярошенко Андрій поділився своїми враженнями щодо проходження практики:
«Оскільки я мешкаю у Полтавській області, в якій нафтогазова галузь – провідна, тому вибір моєї спеціальності не випадковий. Ще з юнацьких років мене захоплювала бурова справа. З великою зацікавленістю я здалека спостерігав за роботами, які ведуться на бурових майданчиках, але як відомо з огляду на правила безпеки, присутність на них сторонніх не допускається. Саме тому, для мене процес спорудження свердловини залишався багато в чому невідомим.

Вступивши на навчання до НТУ «Дніпровська політехніка», я з нетерпінням чекав початку практичних занять, обов’язковим пунктом яких – відвідання діючої бурової ділянки. Мої перші враження від безпосередньої присутності на свердловинному майданчику неможливо передати словами! Ще більше я упевнився у вірності вибору моєї майбутньої професії».
Інформація кафедри техніки розвідки РКК 
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт