Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
26.01.2023

Імпреза з Фіделем Сухоносом в НТУ "Дніпровська політехніка"

Добро твориться просто – ні за так.
Так, як цвіте і опадає мак (Іван Драч).

Імпреза з Фіделем Сухоносом відбулася у Дніпровській політехніці сьогодні 26 січня. Тепла атмосфера панувала в аудиторії. На столах представлений щедрий дарунок редакції часопису «Бористен» (шеф-редактор Фідель Сухоніс) Дніпровській політехніці - це журнали, гортаючи сторінки яких можна прослідкувати, як більше ніж тридцять років висвітлювалося у часописі життя нашого вишу та його потужний розвиток, друкувалися статті наших колег, презентації, художні та наукові доробки, зустрічі з відомими людьми нашого міста та країни, закордонними гостями.

DSC05886.jpg

Модератором імпрези була завідувачка кафедри філології та мовної комунікації Світлана Ігнатьєва. Вона розповіла про співпрацю кафедри та  часопису. Пані Світлана нагадала присутнім про тісні зв’язки з родиною Олеся Гончара, про інтерв’ю з дружиною письменника Валентиною Гончар, зустрічі з сестрою Олеся Гончара Олександрою Совою.

DSC05911.jpg

Цікавим був виступ пана Фіделя, який згадав, скільки робочих зустрічей було з академіком Геннадієм Півняком, професорами Віктором Пушкіним, Ганною Швидько, Віталієм Василенком. Надзвичайно цікавим та інформативним був виступ нашого ректора Олександра Азюковського, який накреслив шляхи подальшої співпраці з часописом. На зустрічі були присутні проректор з навчальної роботи Юрій Хоменко, директор інституту гуманітарних і соціальних наук Сергій Грищак, завідувач кафедри історії та політичної теорії Геннадій ПервийСергій Тютюнник, голова Дніпровського міського об’єднання ВТ «Просвіта» ім.Тараса Шевченка, Ірина Цюп’як, професор кафедри, та студенти кафедри філології та мовної комунікації Богдан Буригін, Артем Чумаченко, Ярослав Грецький та абітурієнт Іван Сагайдак. Кожен поділився своїми враженнями від співпраці з часописом та планами на подальшу роботу.

DSC05968.jpg

DSC05996.jpg

DSC06075.jpg

Родзинкою імпрези стали прем’єрні читання уривків з творів Івана, Артема та Ярослава, з надією, що вони в майбутньому будуть надруковані на сторінках часопису.

Автор - Наталія Костюк, ІАЦ НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - відеостудія "Юність"

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт