Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

БІЗНЕС-ПАРТНЕРИ

photo_2023-02-15_22-13-11.jpg

photo_2023-02-15_22-13-23.jpg

photo_2023-02-15_22-13-26.jpg


АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі»

АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» – найбільший оператор системи розподілу в Україні.

АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» має договір з НТУ «Дніпровська політехніка», який передбачає проходження практики, стажування на підприємстві, використання матеріально-технічної бази, перегляду та обговорення освітніх програм, виконання науково-дослідних робіт, проведення конференцій та підтримка дуальної форми здобуття освіти.

Презентація

Центр підготовки та навчання персоналу ДТЕК Дніпровські електромережі

Дуальна форма навчання з ДТЕК «Дніпровські електромережі»

             DTEK_1.jpg


ТЗОВ «СОФТСЕРВ-УКРАЇНА» 

SoftServe – провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових  технологій. 

ІТ Академія при Університеті SoftServe пропонує широку низку спеціальностей, пов’язаних з ІТ – від розробки програмного забезпечення і контролю якості, до управління проектами та бізнес-аналітики. SoftServe має договір з НТУ «Дніпровська політехніка», який передбачає проходження практики, стажування на підприємстві, використання матеріально-технічної бази, перегляду та обговорення освітніх програм, виконання науково-дослідних робіт, проведення конференцій та підтримка дуальної форми здобуття освіти.

                   

Softserve.jpg


ТОВ «ІНТЕРПАЙП Україна»

ТОВ «ІНТЕРПАЙП Україна» - українська компанія, яка займається виготовленням сталевих труб з 2005 року.

Підприємство співпрацює з університетом за такими напрямками, як ТОВ «МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД «ДНІПРОСТАЛЬ»», ПАТ «ІНТЕРПАЙП НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ТРУБОПРОКАТНИЙ ЗАВОД», ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ», ТОВ «ІНТЕРПАЙП Україна», АТ «ІНТЕРПАЙП НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД». Окрім того ТОВ «ІНТЕРПАЙП Україна» має договір з НТУ «Дніпровська політехніка», який передбачає проходження практики, стажування на підприємстві, використання матеріально-технічної бази, перегляду та обговорення освітніх програм, виконання науково-дослідних робіт, проведення конференцій та підтримка дуальної форми здобуття освіти.

Освітньо-тренувальна програма з мехатроніки для школярів і студентів Interpipe Mechatronic Lab

Interpipe


ДП «КБ «Південне»»

ДП «КБ «Південне»» - стратегічно важливе та головне підприємство космічної галузі України, яке забезпечує реалізацію повного циклу створення та експлуатації ракетно-космічної техніки (РКТ) і займає одне з провідних місць на світовому космічному ринку. 

ДП «КБ «Південне»» має договір з НТУ «Дніпровська політехніка», який передбачає проходження практики, стажування на підприємстві, використання матеріально-технічної бази, перегляду та обговорення освітніх програм, виконання науково-дослідних робіт, проведення конференцій та підтримка дуальної форми здобуття освіти.

pivdenne


ТОВ «ЕПАМ СИСТЕМЗ»

ТОВ «ЕПАМ СИСТЕМЗ»компанія з 1993 року допомагає світовим лідерам проєктувати, розробляти і впроваджувати програмне забезпечення, яке змінює світ. Починаючи з 2005 року, компанія EPAM Україна пропонує свою експертизу в області інжинірингу та розробки продуктів, допомагаючи своїм клієнтам успішно вирішувати найскладніші бізнес-задачі й ефективно керувати процесом цифрової трансформації від початку до кінця.

ЕРАМ має договір з НТУ «Дніпровська політехніка», який передбачає проходження практики, стажування на підприємстві, використання матеріально-технічної бази, перегляду та обговорення освітніх програм, виконання науково-дослідних робіт, проведення конференцій та підтримка дуальної форми здобуття освіти.

EPAM


ТОВ «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ»

ТОВ «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ» ˗ працює на ринку України з 2010 року. EDS ˗ холдинг з горизонтальною інтеграцією, яка дозволяє мати власні технології і компетенції в розвитку проєктів, проєктуванні, будівництві об’єктів енергетики, виробництві електрообладнання, експлуатації об’єктів енергетики, будівництво доріг і об’єктів нерухомості.

ТОВ «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ» має договір з НТУ «Дніпровська політехніка», який передбачає проходження практики, стажування на підприємстві, використання матеріально-технічної бази, перегляду та обговорення освітніх програм, виконання науково-дослідних робіт, проведення конференцій та підтримка дуальної форми здобуття освіти.

eds


АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

АТ КБ «ПРИВАТБАНК» - найбільший за розмірами активів український банк і лідер роздрібного банківського ринку України, зареєстрований 19 березня 1992 року. ПриватБанк є лідером банківського ринку країни і найбільшим банком з українським капіталом. Стратегія банку спрямована на перехід від обслуговування у відділеннях банку до ідеології навчання клієнтів використанню дистанційних інструментів банківського обслуговування. 

ПриватБанк підписав з керівництвом Дніпровської політехніки договір про дуальну освіту. Тепер студенти ІТ-факультету, починаючи з першого курсу, зможуть проходити практику в найбільшому банку України.

privat


ETL Group

ETL Group - це компанія з багаторічним досвідом в області енергетики і електрики. Вона надає всі види послуг, пов'язані з експлуатацією та реалізацією проектів в галузі відновлюваних джерел енергії, пропонуємо повний спектр послуг від проектування до повного EPC, введення в експлуатацію, а також оперативне обслуговування. ETL Group має великий досвід в будівництві об'єктів всіх типів, від сонячних електростанцій для приватних домогосподарств до промислових дахових і наземних проектів. В області електротехніки компанія здійснює монтаж високовольтних підстанцій і ліній електропередач, проводку кабелів, підключення та введення в експлуатацію електростанцій.

Знання про те як забезпечити роботу і проводити будівництво об'єктів відновлюваної енергії не часто можна отримати в університетах. Тому компанія проводить детальний курс з безпеки та обслуговування об'єктів ВДЕ, схвалений IFC і RIMS, для майбутніх працівників.

etl.jpg

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт