Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Оздоровчо-спортивний табір «Гірник»

Майже на шести гектарах унікальної лісової місцевості селища Орлівщина, Новомосковського району Дніпропетровщини, під високими сосновими шатрами, на мальовничому березі ріки Самари широко розкинувся наш оздоровчо-спортивний табір “Гірник”!

Щороку впродовж спекотного літа табір гостинно приймає, оздоровляє, розважає і навчає близько 900 студентів і співробітників гірничого університету.

Тут студенти-гірники проходять геодезичну та геофізичну практику, яка поєднується з активними заняттями спортом і веселим дозвіллям.

Оздоровчо-спортивний табір “Гірник” засновано у 1958 році як навчально-геодезичний полігон. У таборі – 18 капітальних будинків під житло на 360 місць, літній кінотеатр, їдальня на 500 посадочних місць, приміщення для медичного пункту з відповідним оснащенням, бібліотека, зала для телеглядачів тощо.

Цікавий факт: під час будівництва “Гірника” не зрубано жодного дерева!

Функціонує табір в літні місяці і жодного сезону не припиняв своєї роботи.

Табір “Гірник” – це перш за все спортивна організація. В його, так би мовити арсеналі, 6 спортивних майданчиків, 16 тренажерів, 8 човнів, 3 плавальних доріжки.

Досвідчена команда викладачів кафедри фізичнго виховання організовує і готує молодь до участі в міжвузівських спартакіадах серед СОТ («Гірник» представляють до 150 учасників)

Постійно проводяться тренувальні збори спортсменів і студентські змагання з різних видів спорту: карате, футболу, баскетболу, пауерліфтінгу, армспорту, шах, тенісу.

Ну а дітлахам тут і взагалі ніколи сумувати, Вони активно беруть участь у дитячих змаганнях “Веселі старти”, чисельних естафетах та різноманітних ігрових заходах!

Отже, в «Гірнику» є добра можливість юнакам підтримувати міцну форму, а дівчатам зберегти красу і фігуру, не утримуючись від солодощів літа.

Сьогодні у таборі «Гірник» роблять все, щоб збільшити кількість кімнат підвищеної комфортності, поліпшити умови проживання відпочиваючих.

Наш табір «Гірник» неодноразово перемагав у конкурсах і визнавався одним із кращих. Традиційні розваги: День Нептуна, день урочистого відкриття (закриття) сезону відпочинку, Дитячий конкурс краси “Місіс “Орлівщина”, дискотека, кінозал, рибна ловля, пішохідний туризм, літературні читання, зустрічі з акторами театрів, концерти, показові виступи спортсменів, обладнаний пляж, прокат човнів та спортивного інвентарю тощо..

Контакти: (056) 93- 5-21-82

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт